Rodiče byli obviněni poté, co byl nalezen jejich 7letý syn, který se údajně snažil kvůli jídlu prodat svého plyšáka

Fotografie: Pixabay

Sedmiletý chlapec několik dní hladověl, a tak se zoufale snažil vyměnit svého plyšového medvídka za trochu jídla. Místní si této situace všimli a začali okamžitě jednat.

Tammy a Michael Bethelovi z Ohia byli obviněni z pěti případů ohrožení dítěte poté, co se našel před místní drogérií jejich 7letý syn. Ten zde zoufale prosil o trochu jídla a na oplátku nabídl svoji oblíbenou hračku. Pro děti v jeho věku jde obvykle o to nejcennější, co mohou nabídnout, byť se v očích ostatních jedná jen o pouhého medvídka.

Nutný zásah policie

O případu byla okamžitě informována policie a vyslala na místo svého policejního důstojníka Stevena Dunhama. Netrvalo dlouho a důstojník se dostal na místo, aby si mohl vyslechnout příběh malého chlapce. Když ho poslouchal, jeho příběh mu doslova zlomil srdce. Důstojník poté odvedl dítě do nedaleké restaurace Subway, kde se oba „trochu pomodlili a společně povečeřeli“, než se vrátili na policejní oddělení.

Jak to v bytě vypadalo?

Když se situace trochu uklidnila, policie následně vyslala dva důstojníky, aby prošetřili místo bydliště malého dítěte. Zde našli domov plný odpadků, kočičí moči a lahví od alkoholu. Rodiče tak způsobili značné riziko pro zdraví a bezpečnost svého dítěte tím, že zanedbávali čistotu v obydlí. Po celém bytě totiž měli velké množství štěnic a zkaženého jídla. Neměli řádně připravené ani balené jídlo pro nezletilé děti ke konzumaci, a dokonce umožnili, aby jejich dítě na ulici žebralo.

Jak to se všemi dětmi dopadlo?

Bethelovi, kteří jsou rodiči dokonce tří dalších chlapců, si podle deníku Journal News neuvědomili, že jejich sedmiletý syn není v domě. Následně byli oba obžalováni, avšak svoji vinu oba odmítali. Malý chlapec ale vyzradil, že jeho táta chodil často domů opilý. Chtěl také vidět svoji mámu, ale Městský soud ve Franklinu nařídil, aby rodiče se svými dětmi neměli žádný kontakt. Situace se možná časem změní, ale v této chvíli jsou všechny děti v péči svých příbuzných.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*