Manžel dal do kuchyně skrytou kameru, aby viděl, co jeho žena dělá. Nyní by to nejraději vymazal z hlavy

Fotografie: Pexels

Manžel začal být vůči své ženě podezřívavý, a proto nainstaloval do kuchyně skrytou kameru, aby viděl, co mu jeho žena dává do jídla. Tak zjistil, že mu otrávila nápoje.

Kalifornská dermatoložka obviněná z toho, že svého manžela otrávila přípravkem Drano a způsobila mu vážná zranění, dostala zákaz přiblížení k jejich dvěma dětem. Žena byla na nově zveřejněných záběrech, které pořídili manželovi právníci, údajně zachycena na kameru, jak sype manželovi do pití čistič odpadních vod. Muž poté onemocněl, ale připisoval to podezřelé chuti limonády, kterou denně konzumoval.

Chtěla zabít manžela?

Třiapadesátiletý Jack Chen, také lékař, přinesl policii fotografie, na nichž mu jeho manželka Yu údajně lije Drano do limonády v jejich sídle za několik desítek milionů. Byla zatčena 4. srpna poté, co ji z toho třikrát obvinil. O den později byla propuštěna poté, co složila kauci. Její manžel mezitím podal žádost o rozvod a požádal soudce o zákaz přiblížení. Soudce příkaz vydal a Yu se nyní musí držet dál i od dvou dětí páru ve věku sedm a osm let.

Ženin advokát David Wohl tvrdí, že na jeho klientku někdo „ušil boudu“: „Představa, že by si moje klientka, která je 45letou uznávanou dermatoložkou v Orange County, zničila život, zničila život svým dětem a pokusila se zabít svého manžela, je naprosto absurdní a nepravdivá – a v této souvislosti i pomlouvačná.“ Chenův právník tvrdí, že po vypití údajně ochucené limonády trpěl otokem jícnu a žaludečními vředy a celé týdny přemýšlel, co mu způsobuje nevolnost.

Od té doby předložili záběry ze skryté kamery v kuchyni, na nichž je podle nich vidět, jak Yu drží láhev Drana a lije ji do limonády. Wohl tvrdí, že Yu používala čisticí prostředek k určenému účelu: Kdykoli nalila Drano do kelímku, byl úplně prázdný. Bylo to prý pro usnadnění použití ve dřezu v kuchyni nebo v jakékoli jiné části domu, kde byl ucpaný odtok, ale nikdy ho nelila do jakéhokoli nápoje, který její manžel používal nebo pil.

Fotografie: iStock

Nyní se Jack Chen zoufale snaží s Yu rozvést a získat do péče jejich dvě děti. Manželčin právník se domnívá, že proto si na manželku vymyslel, že ho chtěla otrávit. Zatímco snímky obrazovky údajné skryté kamery byly zpřístupněny, skutečný videozáznam nikoli.

Zdroj: Independent