Masáže jako ideální dárek pro muže

Masáže patří bezpochyby k velmi příjemným okamžikům relaxace a odpočinku. Ovšem zařadit se dají také do kategorie zážitkových dárků. Ono totiž velmi záleží na tom, o jaký druh masáže se jedná. Tak či tak všechny – včetně těch erotických mají blahodárný vliv na lidské zdraví, jak po stránce fyzické, psychické, tak i duchovní.

Masáže jsou staré jako svět a rozhodně nejde o výstřelek moderní doby. Naopak v dnešní chaotické, uspěchané a vystresované době jsou více než nutností. Ať si necháte namasírovat ztuhlé svaly, bolavá záda nebo jdete na medovou či čokoládovou masáž, kde vrníte blahem a poděkuje vám i vaše pokožka.

Nejoblíbenější mužské masáže

Dnes existuje nespočet masáží a vybere si úplně každý, dle osobních preferencí. Zeptáte-li se mužů, které masáže preferují, pak to zaručeně budou erotické masáže. Na tom není nic špatného. Ať už jde o člověka „single“ nebo zadaného. Jednak tím činí něco pro své zdraví a potom je to lepší řešení odreagování se, uvolnění se než nevěra. Jestliže si sama troufáte, můžete některé typy masáží zvládnout i z pohodlí domova. Ovšem jsou masáže, které je lépe přenechat profesionálům. Patří zde kupříkladu masáž prostaty.

Masáž prostaty

Jestliže muži začnou téma pánského análu, většina z nich nepřizná, že má nějakou zkušenost. Ono je to pochopitelné, protože obava z pomluv, že se jedná o homosexuální jednání, je poměrně velká překážka. A existuje jen málo mužů, kteří o masáž prostaty požádají svou partnerku. Přitom jde o zcela lidskou a zdraví prospěšnou záležitost. Rozhodně nejde pouze o sexuální slast, ale vrcholně zdraví prospěšnou praktiku. Chcete-li dopřát vašemu miláčkovi sedmé nebe, zkuste mu koupit k narozeninám balíček masáží, kde si sám může vybrat, jakou zvolí. Možná by se styděl i před vámi.

Nuru masáže

K dalším neméně oblíbeným patří nuru masáže, které přináší jedinečný zážitek, při kterém splynou všechny člověčí smysly dohromady. Tento typ masáže zvládnete (i když ne na profesionální úrovni) z pohodlí domova. Potřebovat budete pouze nuru gel, který umožní, aby vaše tělo klouzalo po jeho. Jako masážní přístroj totiž slouží ženské tělo. K tomu je samozřejmě zapotřebí připravit i celkovou atmosféru: svíčky, přítmí, hudba, občerstvení a především dobrou náladu.

Obrázek: pixabay.com