Originální dárek na Valentýna – mýdlo Olivos

Jedním ze způsobů, jak vyjádřit svou lásku je dárek. Ten můžeme věnovat samozřejmě kdykoliv, není nutné čekat na určitý den. Ovšem Valentýn je dnem, který patří právě zamilovaným. Dárek na Valentýna by se měl vybírat především s láskou a touhou překvapit milovanou osůbku.  

Takových dárků existuje celá škála. Od přáníček, romantické večeře, šperků, perníčků ve tvaru srdce, roztomilé hrníčky nebo originální mýdla Olivos. Dnes bude řeč právě o mýdlech a jejich kouzlu. Některá mýdla mají skutečně bohatou historii a vyrábí se podle metod, které byly prověřeny časem. Zde patří i mýdla Olivos.

Mýdla Olivos – dotek přírody

Voňavá, krásná, roztomilá mýdla Olivos s obsahem přírodních složek potěší srdce každé ženy. Nejenže jsou šetrné k pokožce, umožňují příjemné rozmazlování a učiní tak z běžné koupele nezapomenutelnou relaxaci. Pravděpodobně k těm nejzajímavějším patří mýdlo ze série Olivos Ottoman Bath, jež v roce 2015 získalo ocenění za nejinovativnější obal mýdla na světě. Tyto jedinečná mýdla lze používat na celé tělo: ruce, obličej i vlasy. Jedná se o tradiční mýdla z tureckých lázní – Hammamu.

Druhé místo obsadilo tekuté mýdlo Olivos, které se pyšní nejvyšším obsahem olivového oleje ve světě mýdel. Zapomenout nesmíme zmínit i mýdla s obsahem kozího, oslího, koňského a velbloudího mléka. Obsahují velké množství vitamínů a výživných látek, vhodná jsou i na různé kožní neduhy.

Mýdlo také pro muže

Nejen ženy si mohou užívat láskyplné péče mýdel. Pánské mýdlo Olivos se používá s oblibou i při holení – je šetrné a ohleduplné k pánské pokožce. Také na děti se myslelo, a proto vzniklo dětské mýdlo Olivos, které je čisté jako příroda sama. Chcete-li učinit z vaší běžné hygieny rozmazlovací rituál, pak je jasnou volbou Olivos Sultan’s Hammam mýdlo, které se vyrábí podle původní staré receptury, kdy vládli osmanské říši Sultáni.

Originální dárek pro každého

Všechna mýdla jsou vyráběná ručně včetně obalů. Při výrobě se používá 100% extra panenský olivový olej, proto jsou všechna mýdla v přirozeně světlé zelenobílé až béžové barvě. Kosmetika patřila, patří a bude patřit k oblíbeným dárkům, kterými nikdy nic nepokazíte. Zvlášť ty, které mají svou dlouhou historii. Co kus – to originál.