Cizí stařík udělal v obchodě něco, co zaskočilo všechny zákazníky. Jeho důvod vám změní pohled na svět

Fotografie: Depositphotos

Na tuto chvíli mladá maminka nikdy nezapomene. Nakupovala se svou sestrou a 4měsíční dcerou, když k ní přistoupil cizí muž. Zanechal v jejím srdci nezapomenutelnou stopu.

Vánoce jsou časem klidu, pohody a laskavosti. V lidech se najednou začne probouzet pocit, že by měli trochu zpomalit, věnovat se rodině, být vděční za to, že jsou zdraví, mají kolem sebe lásku a že by měli rozdávat radost všemi směry. Laskavost cizího člověka pocítila na vlastní kůži i Abigail Crewe z Anglie, jež během svátků nakupovala se svou sestrou a dcerou v obchodě, když se objevil cizí muž.

Miminko ho naprosto okouzlilo

Mladá maminka se na svém facebookovém účtu podělila se svými přáteli o dojemný zážitek z obchodu, kde během vánočních svátků nakupovala se svou sestrou a 4měsíční dcerou. „Dnes jsem byla v Asdě v Shipley se svou sestrou Jemmou Crewe a mou 4měsíční dcerkou, když se náhle objevil cizí muž naprosto fascinován mou holčičkou,“ citoval Abigail deník Mirror.

„Zdvořile jsme se na sebe usmáli a prohodili pár slov. Když jsme však došli k hračkám, najednou natáhl ruku s penězi a ukázal na plyšové hračky Disney. Trval na tom, že jednu z nich musí koupit mé dceři.“ Překvapená maminka slušně poděkovala, ale štědrou nabídku neznámého staršího muže odmítla, jak uvádí web Newly.

Prarodiče neudrželi slzy štěstí, když otevřeli krabici se štěňátkem. Šlo o dojemný dar od vnučky

Šokující odhalení

Přestože Abigail odmítla, muž si trval na svém. Náhle se rozpovídal o svém životě a podělil se s Abigail o svůj smutný příběh. Před rokem a půl mu zemřela jeho milovaná žena. Měl jenom ji, s jejím odchodem přišel o rodinu a zůstal zcela sám, jak píše server TheSun. Nemá nikoho, komu by mohl koupit vánoční dárek. Jeho žena milovala Mickey Mouse, rád by proto daroval holčičce hračku s touto tematikou.

Abigail sotva zadržela slzy. Byla příběhem tak dojatá, že nakonec souhlasila, aby muž její dceři koupil růžovou panenku Minnie. Abigail na svém Facebooku uvedla, že na tuto chvíli nikdy nezapomene a příběh bude vyprávět své dceři každý rok o Vánocích. O jiném laskavém muži, který 2letému chlapci zaplatil hračky, jsme již psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*