Mladík dal bezdomovkyni přes 6 tisíc korun a tajně sledoval, co s nimi udělá. To, co si za ně žena koupila, předčilo všechna jeho očekávání

Fotografie: Depositphotos

Stává se jen velmi zřídka, že člověk bez domova dostane do ruky hromadu peněz. Každý pak čeká, že je utratí za jídlo nebo alkohol. Tato žena je ale jiná.

Kanál K3TV na serveru YouTube má svůj recept na mediální úspěch. Pozornost svých diváků získává tím, že staví obyčejné lidi do neobyčejných situací a pak sleduje, jak zareagují. Na rozdíl od ostatních kanálů, které se pokusí o totéž, se ale většinou nejedná o hloupé vtipy a následně zesměšnění dotyčného jednotlivce. V tomto případě věnovali ženě bez domova svazek bankovek a sledovali ji, za co peníze utratí.

Vyrazila na nákupy

Jednoho letního dne na rušné ulici přistoupil mladý muž k osamělé ženě a zavedl s ní hovor. Zjistil, že se ocitla na ulici a se svým malým synkem se protlouká jak to jde. Nemá prý ani práci, ani bydlení. Muž pak vytáhl pěkný balíček dolarů a dával jej ženě, která nechtěla věřit, že ji potkalo takové štěstí. Po chvilce přesvědčování ale uvěřila a s objetím svému dobrodinci děkovala.

Fotografie: Pxhere

Byl to youtuber, který jí věnoval 283 amerických dolarů, a pomocí skryté kamery ji dál sledoval, aby zjistil, co s penězi udělá. První, co udělala ke, že si v kavárně vychutnala malou porci zmrzliny a pak se vydala do velkého obchodu.

Prohlížela a zkoušela mnoho různých věcí, ale skrytá kamera ukázala, že si nakonec nekoupila vůbec nic. Vyšla z obchodu a zamířila do zvířecího útulku. Na chvíli tak zmizela youtuberovi z dohledu.

Fotografie: Pixabay

Přítel je cennější

Trvalo dlouhých 45 minut, než se žena znovu objevila a k překvapení sledujícího držela v náručí malé bílé štěně. Překvapený youtuber na ni zavolal, ale žena, která neměla ani tušení, že je celou dobu sledována, na něj hned nereagovala. Šel tedy přímo k ní, aby se jí zeptal, proč si nekoupila něco z věcí, které potřebuje, ale utratila peníze za štěně.

Chvilku trvalo, než zaskočená žena zformulovala odpověď. Vysvětlila, že oblečení, šperky i jídlo jsou jen věci bez kterých se člověk dokáže obejít, ale pes je přítel a bez něj se žije těžko. Tento závěr autor programu nečekal ani ve snu. Zašel s ženou do obchodu a koupil nějaké věci pro jejího čtyřnohého přítele. Na závěr jí věnoval ještě nějaké další peníze, což s velkou vděčností přijala.

Zdroj: UberAlles