Muž nešťastnou náhodou srazil minibusem svou tchyni. Ta bohužel na místě svým zraněním podlehla

Fotografie: Unsplash

Mladý řidič minibusu si až po tragické autonehodě uvědomil, že srazil vlastní tchyni, která na místě podlehla zraněním. Jedná se o neuvěřitelnou rodinnou tragédii.

Opravdová tragédi se v minulých dnech odehrála v mexickém městě Puebla. Mladý muž chtěl potěšit svou tchyni a nabídl ji odvoz, ta zdárně domů již ale nedorazila. Při nešťastné autonehodě totiž přišla o život a viníkem je právně tento její mladý zeť. Pro celou rodinu je to příšerná událost, která se však bude ještě prošetřovat.

Laskavá nabídka odvozu

Všechno to začalo obyčejnou návštěvou historického centra města Puebla, ve kterém se náhodně potkal mladý Alberto Luis se svou 74letou tchyni, Marii Terezou. Ta zrovna čekala na taxík nebo spoj, který by ji dopravil domů, a tak ji tento mladý muž nechtěl nechat čekat, a laskavě jí nabídl odvoz. Celý příběh má ale velmi tragický konec.

Fotografie: Pixabay

Nejdříve cesta probíhala plynule a bez nejmenšího problému. Řidič nepožil alkohol ani žádné jiné omamné látky a dle všech svědků se až do této chvíle jednalo o velmi dobrého a zodpovědného řidiče. Jedna nešťastná náhoda a chvilka neopatrnosti ale rázem stála život jeho tchyně a celá rodina tak nyní prožívá období žalu.

Nešťastná náhoda

Celá situace vyústila až v momentu, kdy Alberto vysadil svou tchyni před domem a chystal se na další cestu zpět do města. Ta se totiž v tomto momentu nestihla dostat mimo cestu a pro svůj menší vzrůst nebyla za minibusem vůbec vidět. Když se tedy mladý zeť chystal rozjet, nešťastně narazil do své tchyně, která byla bohužel na místě mrtvá. Nepomohl ani rychlý příjezd záchranné služby.

Fotografie: Unsplash

Celá tato nešťastná a nezodpovědná situace má za následek život postarší ženy a velkou rodinnou tragédii. Nikdo totiž nechápe, jak se něco takového mohlo vůbec stát. Mladý Alberto bude ještě nejspíše vyslýchán, přestože se jeho úmysly zdály čisté a prozatím mu byl odebrán jeho řidičský průkaz. Za volant se tedy nějakou dobu nedostane.

Zdroj: UberAlles