Muž si svépomocí vyrobil unikátní stěnu s krbem do obývacího pokoje

Obývací stěna je nezbytnou součástí každého obývacího pokoje. Tento příklad muže ukazuje, že si ji lze také vyrobit. A to ve chvíli, kdy vám absolutně nevyhovuje nabídka v současných obchodech, která může být přece jenom mírně omezená. Co do kvality, tak do materiálů, nebo i do velikosti.

Základ v podobě dřevěné konstrukce

Plány měl ve své hlavě a nikomu o nich neřekl. Jednoho dne se zavřel do svého obývacího pokoje a pustil se do práce. Ozývaly se s z něho hlavně zvuky řezání a šroubování. To proto, že muž zrovna kompletoval základ. Dřevěnou konstrukci, díky které jeho obývací stěna získala svůj správný základ.

Nyní umístit to hlavní

U většiny lidí je obývací stěna místem, kde je postavena televize. Tento muž ji ke svému životu nepotřeboval, a tak do své obývací stěny vsadil něco úplně jiného. Mnohem většího a také mnohem hezčího. Byl to velký podlouhlý krb, který přece jenom něco vážil, čímž se jasně vysvětlila ona jasná potřeba pevné a stabilní konstrukce. Bez ní by hrozil poměrně rychlý pád a mnoho způsobených škod.

Desky na obložení

Když byl krb na místě, stačilo už jenom konstrukci obložit klasickými deskami. V podstatě nezbytná práce proto, aby krb působil tak, že je do obývací stěny přímo zasazen. A také nezbytný krok proto, aby mohlo dojít k aplikaci dalších materiálů, které už mají vliv především na celkovou estetiku. Obývací stěna už dávno není jenom praktickým prvkem, ale samozřejmě je i tím estetickým.

 

Nádherný obklad z kamene

Poslední krok jasně ukazoval, že to nebude obyčejná obývací stěna, ale že se bude jednat o skutečné umělecké dílo. A to díky stylovému světlému kamennému obložení, které bylo tím posledním krokem, který musel muž udělat. Když se na vše podíváme z dálky, je jasné, proč se muž pustil do práce sám. Takto dokonalá obývací stěna rozhodně není v žádném obchodě nic běžného.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]