Muž našel 3 zmrzlá koťata. Při jejich záchraně musel použít termosku s kávou

Fotografie: Егор Журавлёв / Creative Commons / Attribution 2.0

Někdy se můžete náhle ocitnout ve fatální situaci, kdy musíte opravdu rychle zareagovat, abyste zachránili život. Muž, který si vyšel na chvíli ven, to zažil na vlastní kůži.

Jednoho dne se Kendall Diwisch vydal na procházku v kanadské Albertě, když najednou zahlédl něco hrozného. Na první pohled si myslel, že se jedná jen o nějaký pohozený odpad, ale brzy zjistil, že tomu tak není. Naštěstí byl všude okolo sníh, a tím pádem na něm mohl muž vidět každičký pohyb, což ho také přimělo rychle utíkat na pomoc.

Tři koťátka, ponechána napospas

Ukázalo se, že jde o tři opuštěná koťata, jež byla doslova přimrzlá k zemi. Kvůli silné vrstvě ledu zůstala nebohá koťata zmrzlá. Zda to byl člověk, který to udělal s plnou rozvahou, nebo se to stalo náhodou, to nelze posoudit. Kendall zpočátku nevěděl, co má dělat, dokud si neuvědomil, že má v batohu termosku s kávou. Protože neměl čím led rozmrazovat, rozhodl se, že na něj kávu velmi opatrně nalije.

Záchrana koťátek a hledání majitele

Led se okamžitě uvolnil a koťata byla naštěstí osvobozena. Kendall zároveň neměl to srdce je nechat uprostřed lesů, a tak si je vzal domů. O koťátka se postaral a následně napsal příspěvek na Facebook, jestli někdo nezná jejich majitele. Předchozí majitelé se však nepřihlásili, ale příspěvek si přečetla rodina, které se nedávno ztratily dvě kočky.

Koťátka dostala nový domov

Zpočátku se do toho rodině nechtělo, ale nakonec si tři koťátka osvojila. Pár dní uplynulo a konečně si našla nový domov. Kendall na závěr podotkl, že si šel původně ven vyčistit hlavu. Neprožíval totiž v poslední době úplně pozitivní chvíle, ale tento skutek ho výrazně pozdvihl. Žádná další pátrání po tom, jak se koťátka na místě ocitla, nepokračovala. Vzhledem k tomu, jak tato situace skončila, to ani nikomu nevadilo.

Zdroj: BoredPanda

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]