Na křečové žíly zabírá směs oleje, česneku a pomeranče

Odstranit křečové žíly nemusí být složité. Stačí znát tento unikátní postup využívající jenom 3 zcela běžně dostupné suroviny. Nejenom, že je máte doma nebo je seženete v každém obchodě. Také vás potěší fakt, že vyjdou pouze na pár korun. Dejte sbohem jakýmkoliv drahým krémům, přípravkům a procedurám, když existuje řešení které je mnohem jednodušší. A hlavně skutečně funguje.

Křečové žíly jsou velkým problémem

Křečové žíly trápí mnoho žen. Nedivíme jsou, jelikož se stávají nejenom zdravotním problémem, ale mohou být také určitou vadou na kráse. Důvodů proč se na nohách objevují je hned několik. Nejznámější důvod je samozřejmě velmi časté stání. To však není důvodem jediným. Zapomínat nelze také na důvody jako je obezita, nedostatek vlákniny, špatné a těsné oblečení, kouření, sed s jednou nohou přes druhou, nebo dokonce i chůze v botách na podpatku. Eliminace těchto věcí se může stát dobrou prevencí. Co ale v případě kdy už křečové žíly máte? Poradíme vám postup jak se jich zbavit.

Co budete potřebovat? Jenom 3 běžné věci

Je až k neuvěření že na křečové žíly vám mohou bez problémů postačit jenom 3 v podstatě běžné věci, které máte doma, nebo které koupíte v každém obchodě. Pokud vás zajímá op jaké se jedná, jde o tyto:

  • 5 stroužků česneku
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 3 pomeranče

Připravte jednoduchou směs

Jak na přípravu léku na křečové žíly? je to jednoduché. Vezměte 3 pomeranče a z nich vymačkejte veškerou šťávu. Následně do ní přidejte prolisovaný česnek. Na závěr vmíchejte zmíněné množství kvalitního extra panenského olivového oleje. A máte hotovo. Vše dejte do uzavíratelné nádoby kterou umístěte na 12 hodin do tepna. Zhruba jednou za hodinu sklenicí nebo jinou nádobou protřepte, aby se ingredience promíchaly.

Použití je snadné

Lék na křečové žíly je hotovo a vy můžete začít s jeho použitím. Aplikace není v daném případě nijak složitá. Je tomu právě naopak. Tento olej stačí rukou důkladně rozetřít na všechna místa, kde se křečové žíly objevují. Následně postačí obyčejná potravinová folie, do které své nohy zabalíte. Takto nechte působit přes noc, ráno rozbalte a nohy omyjte. Tento postup opakujte každý den večer. Po prvních týdnech byste měli vidět, že tyto esteticky nepřijatelné problémy pomalu ale jistě ustupují. Za pár měsíců tak můžete mít naprosto dokonalé a krásné nohy.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]