Na Slovensku je krásně! Objevte krásy této země – například na Silvestra!

Slovensko – stát ležící téměř ve středu Evropy, sousedící s Českou republikou, Polskem, Maďarskem, Ukrajinou a Rakouskem – úžasné místo o jehož krásách drtivá většina lidí nemá sebemenší ponětí. Ačkoli je to náš sousední stát, se kterým jsme měli – a dodnes máme – mnoho společného, spousta lidí jej nikdy nenavštívila. A je to škoda.

Největším lákadlem jsou bezesporu vysoké hory Slovenska – Nízké a Vysoké Tatry. Tato země vám ale může nabídnou mnohem více! Navštivte Slovensko třeba na Silvestra, zajeďte si tam na dovolenou na chatě nebo tam vyrazte jen tak, na výlet!

Nebuďte na Silvestra doma!

Ačkoli nám kalendářně vládne studený říjen, nebude to tak dlouho trvat, čas se překulí doslova jako voda a přijdeChata Slovensko vánoční měsíc – prosinec. Prosinec s sebou přináší nejen nádherné vánoční svátky v čele se Štědrým dnem, ale souvisí s ním také oslava posledního dne v roce – Silvestr. Každý tento svátek tráví jinak – někdo dá přednost rodinné pohodičce u televize, jiný vyrazí s několika přáteli do baru a další si vyhlídne příjemně vypadající chatičku, kam pozve rodinu a nejbližší přátele. Chcete-li i vy letošní oslavu posledního dne v roce pojmout originálně, neseďte doma, vyrazte na Slovensko! Vyberte si ubytování na Silvestra, pozvěte své přátele, vezměte s sebou rodinu a pořádně si tento svátek užijte! Inu – je přeci jen jednou do roka!

Dovolená na chatě

Spousta lidí často zatouží po odpočinku na chatě. Proč ne. Někdo má to štěstí, že vlastní svou soukromou chatu, kam si může zajet kdykoli po tom jeho dušička zatouží, ovšem tento luxus si nemůže dovolit každý. Pokud ani vy nedisponujete vlastní chatičkou, ale přesto si chcete užívat klidu a pohody, nezoufejte! Chaty na Slovensku vám přináší nejen pohodlné ubytování, ale i krásné prostředí a onen slibovaný ničím nerušený klid. Stačí si vybrat takovou, která je vašemu srdci blízká, sbalit svých „pět švestek“ a vyrazit!

Když je vám Česko malé

Chata na SlovenskuMožná patříte mezi zaryté nadšence cestování a Českou republiku jste již prošmejdili doslova křížem krážem. Navštívili jste nespočet památek, vyzkoušeli nepřeberné množství ubytování v podobě hotelů, hotýlků či penzionů, ale stále nemáte dost. Cítíte, že ačkoli jste již byli všude, přesto je cestování koníček, kterého se nechcete vzdát. Neomezujte se pouze na krásy naší země. Slovensko nabízí velké množství památek a úžasných míst, které rozhodně stojí za to navštívit a prozkoumat. Překročte hranice sousedního státu, vyberte si nejvhodnější ubytování na Slovensku a pusťte se do dobrodružné cesty za poznáním!

Obrázek: kiskatravel.sk
Fotografie publikována se svolením Creativedoxfoto Photography/FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]