Žena si stěžovala na bolesti. Na kontrole čekalo ji i manžela nemilé překvapení. Doktorovi bylo trapně

Fotografie: Depositphotos

Nevěra často bývá pro vztah konečným faktorem, jelikož po ní už vzájemná partnerská chemie úplně nefunguje. Není snadné se s ní smířit a jednoduše ji odpustit.

Muž, o němž příběh vypráví, rozhodně nikdy neočekával, že by ho manželka mohla podvést, ale opak byl bohužel pravdou. Na rozdíl od ostatních jeho příběh byl odvysílán v televizním pořadu, který běžně poukazuje na události ze skutečného života. Obvykle se jedná o pacienty, již se musí dostat na pohotovost, ale za poněkud úsměvných okolností.

Stěžovala si na bolest břicha

Jednoho dne přišla žena jménem Kona za svým manželem a stěžovala si mu na bolesti břicha. Zpočátku z toho nedělali žádnou vědu, ale když problém přetrvával, pár se rozhodl vydat na pohotovost. Zde manželce lékaři provedli několik testů, aby zjistili příčinu problému. Po několika minutách však měli pro manželský pár několik choulostivých otázek.

Držela snad v sobě nepěkné tajemství?

Otázky se týkaly výhradně sexu, na což pár otevřeně odpověděl, že spolu několik týdnů žádný neměli. Zároveň oba vůbec netušili, co by mohlo bolest způsobovat, byť oba měli na mysli několik možností. Na jednu však Kona zapomněla – nebo spíše ji raději vůbec nezmiňovala. Nic netušící gynekolog se tedy rozhodl provést základní vyšetření, zda něco není v pořádku, aby si případě připravil další testy a vyšetření.

Dokázal své ženě odpustit?

K překvapení lékaře, manžela i manželky při vyšetření objevili v ženině pochvě použitý kondom. Z toho zpočátku lékař nic neusuzoval, avšak ukázalo se, že manžel pacientky již několik let kondom nepoužíval. Údajně to nepovažoval za nutné. Situace ale byla v tu chvíli jasná a všem hned došlo, že pacientka použila kondom s jiným mužem. Rozhodně existují vztahy, které by se z jednorázového podvádění nějakým způsobem dostaly, ovšem tento to nedokázal. Muž své manželce rozhodně neměl v úmyslu odpustit a po několika dnech podal žádost o rozvod.

Maminka a malý chlapec

Chlapeček díky moderní vědě poprvé slyší. Hlas své maminky zřejmě bez problémů poznal

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]