Chlapeček díky moderní vědě poprvé slyší. Hlas své maminky zřejmě bez problémů poznal

Maminka a malý chlapec
Fotografie: Pexels

Mít dítě je dar, dokonce i v případě, že se narodí s nějakým hendikepem. V tu chvíli se totiž ukazuje ta pravá mateřská láska a síla, kterou v sobě matky mají.

A mnohdy mají to štěstí, že jejich děti jsou schopny jim tuto nekonečnou lásku oplácet. Důkazem neuvěřitelného pouta mezi matkou a dítětem je video, které zachycuje malého chlapečka. Ten ve svých 16 měsících poprvé uslyšel hlas svojí maminky, a to proto, že se narodil s poškozením sluchu. Jeho reakce nenechá bez emocí nikoho, kdo se na video podívá.

Během vteřiny se svět kolem něj změní

Alexis Asbury je maminkou chlapečka, jenž se narodil jako neslyšící. Naštěstí tato diagnóza nebyla konečná, vzhledem k moderní medicíně a různým pomůckám, které mají lékaři k dispozici. V 16 měsících byl malému Sullymu aplikován kochleární implantát. Díky této pomůcce mohl najednou slyšet nejen zvuky okolí, ale hlavně hlas svojí milující maminky.

Chlapec zpočátku vypadá opravdu vyděšeně. Musí pro něj být šok najednou slyšet vše, co se kolem něj děje. To se ale během chvíle změní, a to v okamžiku, kdy zaslechne hlas maminky. Tento zvuk dítě neuvěřitelně rychle uklidní a dodá mu potřebnou jistotu, po které se celou dobu zmateně rozhlížel. I přes to, že ještě nikdy svoji maminku mluvit neslyšel, je jasné, že hned ví, o jaký zvuk se jedná.

Video, které si internet oblíbil

Videozáznam první chvíle, kdy malý Sully slyší své okolí, se během několika dní stal virální. Lidé ho sdíleli na svých profilech na sociálních sítích a posílali ho svým známým. Velkou popularitu video získalo v maminkovských skupinách, kde sledující měli pro celý příběh ještě větší pochopení a záznam dítěte je dojal mnohem více než běžného uživatele.

Novorozeně bylo odsouzeno k nejhoršímu. Doktoři nevědí, co se ten den stalo, ale lidé tvrdí, že zázrak

I tak se ale malý Sully stal během chvilky populární a neznámí lidé přáli nejen jemu, ale i jeho mamince spoustu sil, šťastných společných chvil a radosti z dalšího života. Je jasné, že nyní budou mít oba mnohem jednodušší život a budou si snadněji rozumět. I tak je ale neuvěřitelné, že chlapec, aniž by tušil, že se jedná o hlas jeho maminky, ho ihned dokázal rozpoznat.

Zdroj: Mama365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]