Neférové ultimátum přítelkyně muž vyřešil s nadhledem. Situace, do které se člověk nechce dostat

Fotografie: Unsplash

Život někdy píše spletité příběhy. A pokud v nich nějakou roli hrají zvířata, bývají o to barvitější. Je těžké si zvolit mezi přítelkyní a psem.

Bíglové jsou psíci od přírody přítulní, ovšem ne všichni tento názor sdílí. I to může být důvodem, proč byl jeden muž nucen zveřejnit na prodejním webu peer-to-peer neobvyklou žádost. Jeho přítelkyně mu totiž dala jasné ultimátum: buď bude doma ona, nebo jeho pes. A jak se s tím nešťastný majitel fenky Molly vypořádal?

Fotografie: Pixabay

Moje přítelkyně nemá ráda moji fenku Molly

Ano, přesně takhle zněly úvodní řádky inzerátu, který muž podal. Ale nemyslete si, že ho při psaní následujícího textu ovládal hněv. Vlastně to bylo spíše naopak. V inzerátu poté následovalo konstatování, že tedy bude muset z domu. Prozatím nic překvapivého, že? Ovšem to, jak inzerát pokračoval, by si asi tipnul málokdo.

Tvrdil o ní, že je čistokrevná a jsou spolu čtyři roky. Prý ji baví hraní her, ale nedokázal ji plně vycvičit, pokračuje rozšafně. Případným zájemncům pak vysvětluje i další úskalí. Dodává totiž, že vyžaduje menší údržbu a miluje své upravené drápky, ovšem celou noc tráví štěkáním, stojí dál v inzerátu.

Fotografie: Pixabay

Nikdy vás po dlouhém dni nepozdraví

Neodpustil si ani poznámku o tom, že si dopřává jen ta nejlepší a nejdražší jídla, a když přijdete domů z práce po dlouhém dni, ani vás ve dveřích nepozdraví. Rovněž také nekouše, ale někdy prý dokáže být opravdu zlá, snaží se odradit případné zájemce. Ovšem to stále ještě není všechno. Myslíte si, že by se na takový inzerát někdo ozval? Tak si přečtěte jeho fantastický závěr.

Neuvěřitelný zvrat na poslední chvíli

Na závěr se muž ptá, jestli má někdo zájem o jeho sobeckou a průměrnou třicetiletou přítelkyni, která se živí diamanty. Tím dokončil svůj sarkastický inzerát a nakonec dodal, že si s Molly přejí, aby brzy našla nový domov. A inzerát rozhodně nezůstal bez odezvy. Kvůli zvýšenému zájmu ho autor o několik dní později aktualizoval. Omlouvá se všem zájemcům a tvrdí, že je mu líto, ale že inzerovaná přítelkyně již není k dispozici.

Fotografie: Pixabay

Vzali si ji totiž zpět její původní chovatelé (rodiče). Svého bígla si pak muž samozřejmě ponechal. A není divu. Psí společníci dokážou být mnohem vřelejší, otevřenější a láskyplnější než jejich lidské protějšky. Uvítají vás ve dveřích a když s nimi zacházíte s úctou, stonásobně vám to vrátí. A jak byste volili vy, kdyby vás někdo postavil před podobnou otázku?

Zdroj: UberAlles