Nikdo jí nevěřil, když v talentové soutěži řekla, že její pes bude zpívat. Po chvíli všem ale spadla brada

Fotografie: Depositphotos

Pokud pravidelně sledujete talentové soutěže v televizi, můžete si všimnout i zvířat, které se účastní. Tentokrát přišel do talentové soutěže zazpívat pes, ale porota mu zpočátku nevěřila.

Když přijde do talentové soutěže někdo, kdo vám není příliš sympatický nebo z tohoto účinkujícího nemáte dobrý pocit, je velmi pravděpodobné, že budete velmi překvapení, když předvede skvělý výkon. V momentě, kdy na pódium přijde žena se psem, nikdo by nejspíše nečekal, že pěvecké vystoupení předvede pes, a ne jeho majitelka.

Psi dokážou mnoho věcí

Pokud se zamyslíte nad tím, k čemu byli psi využíváni v minulosti a k čemu dnes, určitě hned přijdete  na to, že lidé tato zvířata využívají k mnoha účelům. V současnosti jsou psi používáni hlavně mezi bezpečnostními složkami nebo spíše v domácnosti jen jako domácí mazlíčci. Někteří lidé je dokonce naučí velmi zajímavé kousky, s nimiž následně chodí do soutěží nebo na výstavy.

Ať už máte doma pejska na hlídání zahrady nebo pouze jako domácího mazlíčka, když ho budete cvičit od malička, můžete ho lehce naučit mnoha kouskům. Většina lidí chodí už se štěňaty do kynologického kurzu nebo na cvičiště, kde mohou svého pejska naučit alespoň základní povely.

Talentová soutěž je i pro zvířata

Do talentové soutěže America’s Got Talent chodí vždy velké množství lidí, kteří si pro porotu připravují různá vystoupení. Velká část lidí chodí do této soutěže tančit nebo zpívat a jiní ukazují další dovednosti, které se buď naučili, nebo je u sebe objevili. Tato žena ale na pódium přišla se psem a všichni diváci i porota netrpělivě čekali na to, co ukáže.

Fotografie: Pixabay

Žena přišla na pódium se psem

Žena jménem Pam (59 let) přišla na pódium se svým psem Oscarem (3 roky) a porotě oznámila, že přišla proto, aby jim mohl zazpívat její pes. Porotci nejprve nevěřili tomu, že pes bude opravdu zpívat, ale vyzvali vystupující, aby jim ukázali, co si nacvičili. Pam si sedla za klavír a začala hrát. Do toho začal pes zpívat a porotci se na sebe začali postupně otáčet, protože byli velmi překvapení.

Všichni diváci byli dojati tím, co slyšeli i viděli, a vystoupení se jim velmi líbilo. Svědčí o tom i to, že na konci vystoupení tleskal ve stoje i Simon Cowell a celý sál s ním. Žena byla nadšená z výkonu svého pejska Oscara a náležitě ho pochválila. Poté se porotci dozvěděli, že Oscar začal zpívat už před 1,5 rokem a jeho majitelka se s ním ráda chlubí.

Zdroj: Lavanguardia

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*