Důkaz, že pes je nejlepší přítel člověka. Fenka huskyho zachránila plačící holčičku, video hýbe internetem

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé stále nejsou přesvědčeni o tom, že by pes mohl být nejlepším přítelem člověka. Tento pes jim to však dokazuje, jelikož nenechal malé miminko plakat a šel se o něj postarat.

Milovníci zvířat vědí, že zvířata mají také city a je zcela jasné, že lidé by se ke všem zvířatům měli začít chovat mnohem lépe než doposud. V mnoha případech se totiž jedná o tvory, kteří nám dělají společnost a jsou u nás, když je nám nejhůře nebo na nás ostatní nemají čas. Tento pes je důkazem toho, že může být nejlepším přítelem člověka, jelikož neváhal a šel se ihned postarat o malou plačící holčičku.

Zvířata jsou pro lidi skvělými přáteli

Jestliže jste někdy v životě měli nebo máte domácího mazlíčka, jistě jste si všimli, že pokud se k tomuto zvířeti chováte hezky, vaši lásku vám oplácí, a když vám není nejlépe, je u vás. Lidé díky domácím mazlíčkům přichází na novou formu lásky a také se učí pečovat o druhé. V mnoha momentech nás tito tvorové mohou kladně překvapit tím, jak se vůči nám zachovají.

Pes se šel postarat o malé miminko

Mnoho psů slyší zvuky, které lidské ucho nezaregistruje, a tak stihnou zareagovat mnohem rychleji. V tomto případě slyšela fenka Millie malé miminko jménem Daisy, které začalo plakat. Jeho rodiče k němu nestihli ani dojít a Millie už u něj byla a starala se o něj. Jakmile majitelka psa a maminka malé Daisy přišla do pokoje, uviděla něco nevídaného.

Fotografie: Depositphotos

Jejich pejsek se totiž šel postarat o jejich dítě, které plakalo a potřebovalo pouze utišit a uklidnit. Překvapená maminka malé Daisy byla celou situací dojatá a chtěla se o tuto chvilku podělit s ostatními. Naštěstí stihla natočit video, jež poté umístila na sociální sítě, kde ho začali komentovat další lidé.

Video se dostalo na sociální sítě

Jakmile majitelka umístila dojemné a velice něžné video na sociální sítě, objevilo se pod ním mnoho komentářů. Většina uživatelů internetu byla nadšená a díky tomu se nahrávka začala sdílet. Do dnešního dne má téměř 7,5 milionů zhlédnutí a stále se pod ním objevují nové komentáře. Jeden z nich patří i uživatelce, která napsala, že pohled na to, jak se pes o holčičku postaral, je skutečně krásný.

Zdroj: YouTube / Milperthusky

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]