Video: Patrície na chvíli spustila z očí svého ročního syna. Jejich pes ho hrdinsky zachránil před utonutím

Fotografie: Kreuzschnabel / Creative Commons / Attribution 2.0

To, že je pes nejlepším přítelem člověka, je známé. Někteří pejsci jsou svým páníčkům tak oddaní, že jim jsou ochotní zachránit život, i když tím riskují svůj vlastní.

Jestliže máte doma psa, jistě víte, že s podobnými zvířátky si lidé mohou užít hodně legrace, zážitků, ale také starostí, pokud něco provedou nebo danému zvířeti není zrovna dobře. Ať už máte jakékoliv domácí zvířátko, jistě byste se o něj postarali i v případě nouze. Tento pejsek to měl se svými páníčky stejně. Byl totiž ochoten riskovat svůj vlastní život, jen aby zachránila život malého chlapce.

Se psy je hodně zábavy i starostí

Pokud si plánujete pořídit pejska, měli byste si pečlivě promyslet několik faktorů. Pes je něco jako další člen rodiny, o něhož se ale musíte vy starat, protože se sám o sebe nepostará. Vaši péči bude toto zvířátko potřebovat několik let a není to jako s dítětem, které začne být časem samostatné. Musíte pro něj mít dostatek času, prostoru, ale také peněz, abyste jej mohli uživit a v případě potřeb mu zaplatit i veterinární ošetření.

Mnoho lidí si tyto věci někdy nepromyslí, a protože chtějí psa ihned, nemají čas na to, aby si důkladně promysleli všechno. Později se o psa přestanou zajímat a v horších případech i starat. Někdy toto rychlé pořízení psa vede i k tomu, že jej lidé nakonec umístí do útulku, aby se jej zbavili a tím pádem se zbavili i starostí spojených s tímto zvířetem. Ti, kteří si vše promyslí, mohou mít naopak dobrého parťáka do života, který jim bude zpříjemňovat každý den.

V rodině měli psa jako dalšího člena

U ženy jménem Patricie Drauch mají pejska, kterého berou jako člena rodiny a vždy je o něj dobře postaráno. Protože si to uvědomuje i sám pes, dělá své rodině radost každý den. Jednoho dne byl tento rodinný labrador společně s Patricií a jejím synem Stanleym u bazénu. Všichni si užívali slunného dne u bazénu, ale v jeden moment se Patricie na chvíli otočila od bazénu a její syn spadl do vody.

Její syn Stanley, kterému byl pouhý 1 rok, se začal topit a Patricie si toho vůbec nevšimla. Naštěstí byl u bazénu pejsek, který pád malého chlapce do vody zaregistroval a rychle za ním skočil. Ihned doplaval pod dítě a nadzvedl jej, aby se dostalo nad hladinu. Než si toho Patricie všimla, byl pes celou dobu pod vodou a držel dítě tak, aby se netopilo.

Patricie vytáhla dítě z vody

Po malé chvilce si Patricie všimla toho, že je Stanley ve vodě a psa viděla pod dítětem. Ihned zavolala záchranku a syna vytáhla z vody. Ještě předtím si prý všimla toho, že pes pod dítětem ležel nehybně ve vodě, jako kdyby se neodvážil pohnout. Po příjezdu záchranářů bylo zjištěno, že Stanley na chvíli upadl do bezvědomí, ale naštěstí se mu voda nedostala do plic. Pes poté vyplaval sám z bazénu a on i Stanley byly v pořádku. Díky tomuto pejskovi bylo zachráněno malé dítě a Patricie bude nadosmrti vděčná.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*