Ve 4 ráno někdo zvonil na zvonek. Bezpečnostní kamera zachytila pozdrav sousedského mazlíčka

Fotografie: Depositphotos

Pes utekl ze zahrady a začal své sousedce zvonit na zvonek. Dokonce mu i otevřela. Takovou návštěvu byste opravdu za dveřmi v brzkých ranních hodinách nečekali.

Zvířata jsou opravdu nevyzpytatelní společníci, ale zároveň velmi chytří parťáci. Pokud je opravdu něco naučíte, nemají problém to používat a praktikovat každý den. Rychle si totiž osvojí různé návyky. Někdy se z toho může stát i nevýhoda, protože nikdy nevíte, zda vás s nějakým povelem nebo trikem nezačnou otravovat. Odnaučit je získanou dovednost je totiž velmi těžké a téměř nemožné. Záleží však samozřejmě na psím plemeni, každé má trochu jinou povahu.

Nečekaná návštěva

Žena si k večeru šla lehnout a těšila se na poklidnou noc. Místo toho ji však čekalo jedno noční překvapení. V ranních hodinách ji totiž vzbudil zvuk ustavičného mačkání zvonku. Netušila, kdo to může být. Většina z vás by se v tuto noční dobu asi bála a dveře ani neotevřela. Ve chvíli si vzpomněla na psa od sousedů, který ji již takto párkrát navštívil. Přesto jí to bylo velmi divné. Sebrala však veškerou odvahu a vydala se ke vstupnímu vchodu. Tam už na ni koukala psí hlava a očima prosila o vstup dovnitř.

Přespání na gauči

Bohužel se sousedům se zprávou, že je u ní jejich pes, nemohla dovolat, a tak jej u sebe nechala přespat. Prý mu trvalo dobrých 10 minut, než si udělal pořádné pohodlí na gauči, protože si hrál s hračkami její kočky. Následně Bruce usnul a spal jako zabitý až do rána. Poté jej sousedka odvedla zpátky k jeho rodině. Ta se naštěstí situaci jen zasmála a slíbila, že na něho dá větší pozor, aby se něco takového už znovu neopakovalo. To ale nebylo všechno, následně žena zjistila, že se celá situace nahrála na domovní kameru.

Brucův pohled stál za všechny peníze. Tvářil se, jako kdyby celé záležitosti rozuměl a kýval hlavou, aby mu byly otevřeny dveře. Žena se rozhodla sdílet video s ostatními a stalo se opravdovým virálním hitem. Vidělo ho už přes 20 milionů lidí po celém světě a milými komentáři se pod ním opravdu nešetřilo. „To by byl jediný vítaný host v mém domě,” píše se v jednom. „Ach můj bože…jestli jej hned teď nepustíš dovnitř, okamžitě přijdu a nechám si jej,” říká další.

Krutá psí majitelka chtěla psa utratit protože „moc štěkal“. V útulku mu však dali druhou šanci

@omg_its_char When the neighbors dog ring your doorbell at 4am ‍♀️ #doorbell #ringdoorbell #dogsoftiktok #dogs #dog #animalsoftiktok #animals #pets #petsoftiktok #funnyvideos #funnyvideo #funny ♬ original sound – ༺ ༻

Zvířata na výletě

Někdy se stane, že se zvířata vydají na nečekané návštěvy k někomu domů. Obzvláště kočky to mají velmi v oblibě, je dobré jim poskytnout vodu a nějaké drobné jídlo, ale nezavírat je doma. Většinou někomu patří a jen se vydaly na drobný výlet. U psů je to však přesně naopak, tam vždy zkontaktujte místní policii.

Zdroj: The Animal Club

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]