Nekrásnější vánoční dárek: Dcera překvapila v porodnici nic netušící prarodiče s novorozenými dvojčaty

Fotografie: Madfolk67 / Creative Commons / Attribution 2.0

Mnoho lidí se rozhodne některé informace o svém dítěti utajit. Když byla tato žena těhotná, rozhodla se přichystat pro svou rodinu velké překvapení.

Některé matky dávají přednost tomu, aby jejich rodina byla informována o celém těhotenství a porodu. Jiné si raději nechávají některé věci pro sebe, aby mohly svou rodinu překvapit dobrými zprávami, až přijde ten správný čas. Když Anna a její manžel zjistili, že se jim narodí dvojčata, museli se rozhodnout. Buď o tom mohli rodině říct hned a na místě, nebo mohli rodinu překvapit, až nastane ten správný čas.

Rozhodli se pro překvapení

Když Annina matka dorazila v den porodu do nemocnice, byla nadšená z vyhlídky, že se setká se svým nejnovějším vnoučetem. Ve videu je vidět, jak Anna na nemocničním lůžku předává matce svou novou holčičku. Novopečená babička se posadila na židli vedle postele a držela svou vnučku. Byla tak zaujatá tímto rozkošným človíčkem, že si ani nevšimla, když do pokoje vjela zdravotní sestra s vozíkem.

Nejdojemnější dárek k Vánocům

Sestřička nechala vozík u nohou Annina lůžka a odešla. Annina maminka zatím nespouštěla oči ze svého nového vnoučete a stále netušila, že do pokoje právě něco přivezli. Aby upoutala její pozornost, řekla Anna mamince: „Je tu taky dárek od Santy.“ Babička se podívala na Annu a pak na vozíček, který vjel do místnosti, a poprvé uviděla, co v něm je – další holčička!

Babička nemohla uvěřit tomu, co uviděla, ale hned jí došlo, že její dcera porodila dvojčátka! Oči se jí zalily slzami, když na ni dolehla realita. Několik vteřin nic neříkala a pak se ptala své dcery a zetě, jak se jim podařilo to utajit, což je vskutku legitimní otázka, protože utajit takovou novinku po dobu devíti měsíců chtělo určitě velikou dávku sebezapření. Obvykle, když máme nějakou dobrou zprávu, chceme se s ní podělit s každým blízkým člověkem.

Annin manžel vyzvedl svou druhou dceru a podal ji tchyni, aby si ji poprvé pochovala. Babička své první vnouče stále držela v ruce, když jí její zeť podával druhou holčičku. Babička byla stále v šoku, že nebude mít jednu vnučku, ale rovnou dvě. Pro tuto rodinu to byl úžasný společný okamžik a je ještě lepší, že byl zachycen na kameru, abychom si ho mohli vychutnat i my všichni.

Video, které dojímá svět

Podívejte se na dojemné video níže, ze kterého je patrné, že rodiče netajili tuto šťastnou zprávu jen před svými rodiči, ale také před přáteli! Nezapomeňte se o toto krásné video podělit s někým dalším, abyste mu rozjasnili tento předvánoční čas. Sdílejte ho se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: Shareably