Vzdala se svých krásných dlouhých vlasů ještě dříve, než jí je mohla vzít krutá nemoc. Doma ji nepoznali ani její nejbližší

Fotografie: Depositphotos

Vlasy jsou pro každou ženu důležitou součástí její osobnosti. Vyrovnat se s jejich ztrátou je nesnadný úkol, ale mladá Laura se mu postavila čelem.

O vlasy může žena přijít vlivem probíhající nemoci. V každém případě je to stav pro ženu velmi stresující a depresivní. Dlouhodobý stres a psychické vypětí mohou vést k padání vlasů. Stejně tak může organismus reagovat na děsivý moment například po autonehodě. Doprovodným jevem bývá ztráta vlasů při chemoterapii. Naštěstí po ukončené léčbě se růst vlasů po nějakém čase zase obnoví. Jak se mladá Laura s touto situací vyrovnala?

Nemoc, která nemilosrdně bere

Když se mladá žena dozvěděla o své nemoci, zůstala silná a nenechala se jí zastrašit. Uvědomovala si fakt, že následkem chemoterapie začne ztrácet vlasy. Své dlouhé vlasy vždy milovala a starala se o ně pečlivě. Nyní se měla vyrovnat s jejich ztrátou na dlouho chvíli. Rozhodla se a jednala.

Fotografie: Pixabay

Jednoho dne tedy Laura navštívila kadeřníka a požádala ho o pomoc. Ten přišel s kreativním nápadem, jak její problém vyřešit a navrhl krátký elegantní účes, který zdůraznil její krásné rysy.

Laura do té doby nikdy krátký účes nenosila, a proto jí jde vidět ve tváři ze začátku trocha trémy, která se postupem času změnila na nadšení.

Fotografie: Freepik

Silná Laura problém vyřešila s elegancí

Kadeřník, kterého Laura zvolila, je profesionál ve všech ohledech. Její krásné vlasy s elegancí zkracuje a postupně vytváří moderní krátký účes, ve kterém se mladá žena může cítit sebevědomě. Vlasy po úpravě vypadají zdravě a bohatě a krásně odhalují jemné rysy tváře. Moc dobře odvedená práce, za kterou je Laura vděčná.

Její okolí je zvyklé na Lauřiny dlouhé vlasy a všichni jsou její proměnou příjemně překvapeni. Ačkoliv si Laura uvědomuje, že brzy o své vlasy přijde, staví své zdraví na první příčku svých priorit a moc dobře ví, že vlasy se po léčbě znovu objeví. Všichni jí přejí, aby tento boj zvládla a brzy se zase těšila ze svého zdraví.

Zdroj: YouTube / Jeromelordet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]