Těžce nemocná žena přišla na to, že má její manžel milenku. Když ho s celou situací konfrontovala, dostala odpověď, kterou by nečekala ani od největšího nepřítele

Fotografie: Depositphotos

Někdy se bohužel stane, že jeden z páru není ve vztahu spokojený a najde si někoho dalšího. Měl by to ale vždy říct svému partnerovi a nezatloukat.

Tento příběh je o ženě, které v pouhých 30 letech diagnostikovali rakovinu. Žena neustále podstupovala chemoterapie, ale největší bolest jí způsobovalo právě chování manžela. Žili v manželství více než 10 let, ale jakmile jí zjistili rakovinu, začal se k ní chovat velmi chladně a odtažitě, což ženě v jejím stavu nepomohlo.

Podívala se mu do telefonu

Ženě rakovinu zjistili před 5 měsíci a ona se musela odstěhovat ke svému bratrovi, aby o ni mohl pečovat. Bohužel, v tu samou dobu se jí od manžela dostávalo extrémně málo soucitu a péče. Když se žena jednoho dne vrátila domů a zjistila, že manžel spí, podívala se mu do telefonu. Ihned jí bylo jasné, že její manžel někoho má.

Fotografie: Pexels

Jeho odpověď vás dostane

Druhý den se rozhodla, že se ho na to zeptá a promluví si s ním na rovinu. Ze začátku se vymlouval na to, že má hodně práce a říkal jí, že není normální a v této situaci určitě nemá ani pomyšlení na jinou ženu. Po hodině hádky se jí nakonec přiznal, že má milenku. Když se ho žena zeptala proč, pouze jí odpověděl, že má také nějaké své potřeby.

Fotografie: Pixabay

Požádala o rozvod

To ženu totálně dostalo a jejímu stavu to vůbec nepomohlo. Jediné, co opravdu nechápala, bylo to, proč se k ní choval tak chladně a ani se o ni nedokázal postarat. Přitom když on měl několik let zpět nehodu na motorce, ona byla ta, kdo s ním byl týden doma a dělala vše pro to, aby netrpěl.

Fotografie: Pixabay

Žena se vrátila ke svému bratrovi a dostala novou sílu do života. Došlo jí, že manželství s tímto mužem není to, co od života čeká, a nejvíce se těší na to, až rakovinu porazí a bude zase moci normálně žít.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]