Lékaři ji přesvědčovali, že je těhotná. Místo toho jí však v těle rostl obří nádor o velikosti melounu. Nakonec ho porodila

Fotografie: Depositphotos

Žena se těšila z druhého těhotenství. Její nadšení však brzy dostalo velkou ráno. Místo těhotenství musel bojovat s rakovinou. V děloze jí rostl obrovský nádor.

Lauren Knowles, mladá žena ze Skotska, byla štěstím bez sebe, když zjistila, že je znovu těhotná. Její prvorozený Charlie už byl velký kluk a nyní ho chtěla překvapit bratříčkem. Její štěstí však rychle pominulo. Jak se ukázalo, vůbec nešlo o těhotenství. Místo plodu ženě v břiše vyrostl život ohrožující nádor.

Místo těhotenství rakovina

Lauren si užívala zprávu o svém těhotenství každý den. V sedmém týdnu se však musela dozvědět krutou zprávu-prodělala mimoděložní těhotenství, známé také jako molární těhotenství. Došlo k nekontrolovatelnému růstu zárodečné tkáně a vytvořili se rakovinné buňky. Stalo se tedy, že místo plodu rostl v těle ženy obří nádor

Lauren byla okamžitě operována a podstoupila několik kol chemoterapie, ovšem rakovinné buňky se v její děloze dál rychle množily. Lauren padaly vlasy, její stav byl beznadějný, ale stále se nechtěla vzdát. Věřila, že se jednoho dne vzbudí a zjistí, že to celé byla jedna velká noční můra a získá svůj život zpět. Tak se v podstatě i stalo.

Tělo nádor samo vypudilo

Po dlouhém trápení Laurenino tělo nakonec patologický nádor samo vypudilo. „Jednou v noci jsem v nemocniční koupelně ‚porodila‘ nádor, který mi posledních 5 měsíců rostl v děloze,“ vzpomíná nyní plně uzdravená Lauren. Mladá maminka měla neskutečné štěstí.

Fotografie: Pixabay

Kromě nesnesitelných bolestí a vedlejších účinků léčby mohla kvůli této hrozné nemoci dokonce přijít o dělohu. Jenže se tak nestalo a o rok později se její přání splnilo. Znovu otěhotněla. Její miminko bylo počato přirozeně a vše probíhalo zcela normálně, i když měla Lauren po celou dobu obavy. „Chci dát lidem naději a víru, že bez ohledu na to, jak beznadějná a špatná se situace může jevit, nemožné se může stát možným,“ dodává.

Zdroj: Independent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]