Žena nemohla dlouho otěhotnět a tak si manželé pořídili psa. Ten si jako první všiml, že se něco změnilo

Fotografie: Freepik

Rachel Muniz a její manžel byli spolu už velmi dlouho, ale bohužel se jim z nějakého důvodu nedařilo počít vytouženého potomka. Z tohoto důvodu si pár pořídil psa, kterému dali jméno Apollo.

Nejlepší přítel

Právě pes Rachel pomohl vypořádat se se zklamáním, které každý měsíc zažívala a podařilo se jí postupně najít sílu do života a naději, že se jim snad jednou podaří na svět přivést dítě jako důkaz vzájemné manželské lásky.

Fotografie: Depositphotos

Strážce na každém kroku

Rachel vzpomíná, jak se Apollo jednoho dne začal chovat zvláštně. Nechtěl od ní ani na krok a často jí pokládal hlavu na klín jako by ji chtěl chránit. Krátce na to Rachel zjistila velmi radostnou zprávu, po několika letech snažení je konečně těhotná! A brzy pochopila, proč se Apollo choval tak zvláštně. Pes rychle poznal, že je v jiném stavu dávno předtím, než to ona mohla vůbec tušit. A protože dobře věděl, jak je to vytoužené dítě, od začátku Rachel chránil a snažil se jí být oporou a pomocí.

Den D

Apollo Rachel provázel celým těhotenstvím a byl jí neustále po boku. Dobře také předpověděl den, kdy se vytoužený syn narodí. Od rána toho dne byl nezvykle nervózní a Rachel nechtěl samotnou pustit ani na toaletu. Skutečně,  jen pár hodin po poledni, začaly u Rachel kontrakce a během několika hodin se narodil malý chlapec, kterému rodiče dali jméno Donovan.

Fotografie: Freepik

Starší bratr

I když bývá sžití novorozence a psa někdy problematické, Apollo byl k Donovanovi od začátku velmi něžný a pečoval o něj jako o vlastního. Doteď jsou nerozlučnou dvojkou a Rachel bez nadsázky říká, že Apollo je Donovanův starší bratr. Pes i chlapec se navzájem mají rádi skutečně jako sourozenci a tráví společně každou volnou chvíli.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]