Namísto svatby nevěsta truchlila nad hrobem. Dojemný příběh, který nenechá nikoho lhostejným

Fotografie: Depositphotos

Ztráta partnera dokáže otřást životem člověka a nejinak tomu bylo v případě této mladé ženy. Ta však pro truchlení zvolila poněkud zvláštní způsob.

Ztráta partnera či partnerky nás dokáže dostat do situace, ze které je velmi těžké vrátit se opět do svého normálního života. Je to těžká situace, která vyžaduje velkou sílu a odvahu postavit se opět na nohy a čelit všem otázkám či soucitným slovům. Tato mladá žena však zvolila pro truchlení za svého zesnulého partnera poněkud zvláštní způsob. V den, kdy se měli brát šla ve svatebních šatech k jeho hrobu nafotit smutné fotografie.

Nevídané svatební fotky

Jessica Padgettová si měla 29. září roku 2017 brát svého partnera Kendalla Murphyho, ovšem osud tomu chtěl bohužel jinak. Ještě než začaly svatební přípravy Jessičin nadcházející manžel byl účastníkem tragické nehody, kvůli které i přes veškerou snahu doktorů zahynul. Taková událost dokáže otřást životem člověka, ovšem nevěsta namísto kompletního zrušení svatby dostala nápad, jak by si mohla zachovat svého milovaného navždy v paměti.

Fotografie: Freepik

Rozhodla se, že se v den svatby oblékne do svých připravených šatů a půjde na hřbitov nafotit smutné fotografie u hrobu svého zesnulého partnera. Byly to srdcervoucí okamžiky, kdy nevěsta namísto očekávaného ano zapalovala svíčky a truchlila sama v krásných bílých šatech. Muselo to chtít odvahu, pevnou vůli a jisté přijmutí toho, že její manžel odešel a nelze s tím již už nic udělat.

Fotografie: Freepik

Přijmutí pravdy je velmi důležité

Kendall Murphy byl hasičem v Montgomery, který se v září roku 2017 během jednoho zásahu zúčastnil tragické autonehody. Jeho kolega, který řídil velký hasičský vůz, naboural tři automobily, čímž napáchal obrovskou škodu na životech.

Na počest památky svého manžela Jessica pózovala na fotografiích s Murphyho botami, jeho náhrobkem a hasičskou výstrojí. Smutnou nevěstu však přišla podpořit i rodina zesnulého. Byly to okamžiky plné intenzivního sdílení emocí.

Fotografie: Unsplash

Murphy byl známý svou podmanivou osobností, která rozzářila každou místnost. Dokázal si rychle získat přátele a nebyl den, kdy by se nezasmál. Toto focení tak zmírnilo Jessičin zármutek, protože bude mít na svého zesnulého partnera jedinečnou památku, která ji umožní přenést se přes tuto tragickou situaci. Není totiž nic důležitějšího, než přijmout pravdu, vypustit své emoce na vzduch a přes zármutek se pokusit přenést, jak nejlépe to jen jde.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]