Oba jsou v důchodu, milují krasobruslení a publikum jim aplauduje ve stoje

Krasobruslení je velmi náročný sport. Pár však všem ukazuje, že se mu dá věnovat klidně i v důchodovém věku. Jsou unikátní výjimkou, jelikož obvykle vyrážejí na led hlavně mladší ročníky, které mají málo strachu, pružné tělo a velké cíle. To ale neznamená, že by krasobruslení nebylo sportem, který se dá vykonávat v každém věku.

Kolik je jim let?

Když mluvíme o jejich důchodovém věku, rozhodně nemáme na mysli to, že jsou oba v důchodu třeba jenom pár měsíců. To určitě ne, jelikož jejich věk je skutečně požehnaný. Ludmila Belousov a Oleg Protopopov jsou dvojicí, která má dohromady 162 let. Když jste si přečetli toto číslo, je vám celkem jasné, že jejich věk je opravdu požehnaný. Je jim 83 a 79 let. To je pro mnohé věk, kdy už nežijí, nebo jsou spíše upoutáni na lůžku. A tento pár? Miluje krasobruslení a užívá si ho i nyní.

Vystoupení bylo odměněno bouřlivými ovacemi

Nejenom, že oba žijí zdravým a aktivním životem. Oni milují krasobruslení, a tak se ho nechtějí vzdát ani v tomto požehnaném věku. A je to jasně vidět, jelikož oba dva, jak pravidelně trénují, tak nevynechávají ani možnost ukázat se publiku. To vzhledem k jejich věku nejprve obdivuje jejich vitalitu. Jakmile však začne hrát hudba, začnou všichni lidí obdivovat také jejich talent. Na to, že jim je dohromady 162 let bruslí mnohem lépe než celá řada podstatně mladších párů. A jejich výkon je vždy odměněn bouřlivými ovacemi.

Jedno z nejdokonalejších čísel

Pokud chcete jejich umění talent vidět také, není nic jednoduššího než si pustit záznam z jejich patrně nejzajímavějšího vystoupení. Jenom potvrzují, že v krasobruslení nemusí být věkové hranice. Stačí když máte talent a snahu stále něco dokázat. Pokut jste na ledě králem a v hale tím nejdůležitějším člověkem, který sklízí ovace.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]