Kvůli jeho nadměrné váze ho nebrali vážně. Jeho taneční vystoupení však celý sál zvedlo ze židlí

Fotografie: Otterbein University Theatre & Dance / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Tlustý muž a útlá žena vstupují na taneční parket. Každý s napětím očekává, co se z toho asi tak vyklube. Podívejte se na taneční pár, který se nenechá limitovat žádnými konvencemi.

Když to, co děláte, opravdu milujete, nemůže vás zastavit téměř nic. Ukazuje to i tento profesionální tanečník, jehož postava má daleko ke všeobecně přijímané dokonalosti. Přesto na parketě válí tak, že všechny strčí do kapsy. V jeho případě jednoduše nadváha nehraje absolutně žádnou roli. A publikum šílí.

Tančí od svých sedmi let

Alejandra Mantignan a Aoniken Quiroga, jsou skutečně nevídaným tanečním párem. Ona je štíhlá křehká žena, on robustní muž. Přesto jsou jejich vystoupení vždy perfektní a profesionalita se v nich rozhodně nezapře. Pokud byste čekali, že někdo s takovou postavou nemůže v tomto sportu docílit žádných úspěchů, pak se mýlíte.

Aoniken Quiroga se tanci začal věnovat už v pouhých sedmi letech v Buenos Aires, odkud pochází. Zaměřoval se na populární argentinské tango a už ve 12 letech vystupoval po celém městě. Vytvořil si svůj jedinečný a osobitý styl, který mu otevřel cestu ke světové špičce. V pouhých 19 letech skončil na mistrovství světa v tangu na druhém místě.

Z právníka profesionálním tanečníkem

O pár let později se dokonce vzdal právnické kariéry, aby se tangu mohl věnovat na profesionální úrovni. Spolupracoval mimo jiné s renomovanou Alejandrou Mantiñan, kterou můžete vidět ve videu, od roku 2017 je jeho taneční partnerkou Noelia Barsi. Od roku 2010 také začal tango vyučovat a je nesmírně úspěšným a populárním učitelem.

dívka zpěv talent

Tohle je Andrejky svět a my v něm pouze žijeme. Nemoc jí způsobuje bolest, přesto předvedla vystoupení století

„Celý život jsem tančil tango. Nepamatuji si svůj život před tangem. Všechny věci se dějí, když tančím. Celá tato historie, všechny tyto věci, všichni tito přátelé, je to mix, je to moje součást. A když tančím, je to jediný okamžik, kdy se cítím úplně svobodný,“ nechal nahlédnout Aoniken do svého nitra a podělil se o vášeň a lásku, kterou k tanci chová.

Ve videu se můžete podívat, že ho nezastaví ani robustní postava. V rychlém rokenrolovém rytmu dokáže držet tempo. Nohy vyhazuje do vzduchu, jako by se nechumelilo. Jeho partnerka nezůstává pozadu a vtipnými prvky ještě dokáží přítomné obecenstvo i hodně pobavit. Pokud tedy nepatříte sami k nejštíhlejším, tak neklesejte na mysli. Aoniken dokazuje, že na kilech opravdu nezáleží.

Zdroj: Pokukaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]