Vypadá jako obyčejná zahradní kůlna, ale opak je pravdou. V podzemí skrývá velké tajemství

Fotografie: David Hawgood / Creative Commons / Attribution 2.0

Mladík si na zahradě vybudoval na první pohled obyčejnou dřevěnou kůlnu na nářadí. Toto zdání se však rozplyne, jakmile se otevřou dveře. Podívejte se, co se v ní ukrývá.

Přestože zahrada přiléhající k domku vypadá na první pohled zcela obyčejně, ve skutečnosti je opak pravdou. Dřevěná kůlna, která se nachází v jejím zadním rohu, ve svém nitru schovává opravdové překvapení. Podívejte se, co vše se nachází za zavřenými dveřmi nenápadného dřevěného domku, a jaké vymoženosti tato jednoduchá stavba přináší.

Obyčejně neobyčejný zahradní domek

Mladý muž si na své zahradě postavil obyčejnou dřevěnou kůlnu. Kromě běžného nářadí se však v jejím nitru ukrývá navíc vchod do podzemního bunkru. Stačí jen v nenápadném starém koberci najít nepatrný výřez, který prozrazuje přítomnost sklápěcích dveří, na něž navazuje schodiště vedoucí do vybudovaného soukromého bunkru.

Plně zařízená pevnost

V podzemním bunkru je veškeré zařízení, které svému obyvateli poskytuje veškeré pohodlí a komfort. Kromě kuchyni vybavenou trvanlivými potravinami a mikrovlnnou troubou se v něm nachází mimo jiné zmenšenina obývacího pokoje se sedačkou, bicí soupravou a televizorem, a dokonce i toaleta. Pobyt v podzemí se tak díky těmto vychytávkám nezdá být tak odpuzující, jak by se mohlo na první dojem zdát.

Chudý student si postavil domek doslova za drobné. Každý, kdo ho navštíví, nevěří, že to zvládl úplně sám

Připraven na katastrofu

Tento mladík vzal přípravu na případnou katastrofu opravdu zodpovědně a vybudoval si nejen postapokalyptický kryt, ale také zázemí s veškerým bezpečím pro sebe a své nejbližší. V současné době bunkr nejspíš slouží jako netradiční pánská klubovna k pořádání nejrůznějších druhů zábavy.

Mladíkův nápad se těší obrovské vlně zájmu, které jeho video na sociálních sítích vzbudilo. Během pár dní překonal několika milionovou hranici shlédnutí a v současné době má na svém kanálu více než deset milionů odběratelů. Pokud máte na své zahradě místo a nevíte, co s volným časem, inspirujte se také touto netradiční stavbou.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*