Na první pohled obyčejný zahradní domek: Uvnitř schovává vchod do jedinečného bunkru

Fotografie: David Hawgood / Creative Commons / Attribution 2.0

Bláznivý vynálezce si na zahradě vybudoval podzemní doupě v hloubce tří metrů. Je přístupné skrytým poklopem v jeho nenápadné kůlně.

Na první pohled domek vypadá jako obyčejná zahradní bouda, ale podívejte se, co se stane, když se otevřou dveře. Jeden uživatel na YouTube sdílel video své poněkud netypické zahrady, která na první pohled vypadá docela obyčejně. Bývalý instalatér vybavil své betonové doupě plochou televizí, bicí soupravou a několika videokonzolemi. Řekl, že „dokonalá mužská jeskyně“ byla jeho dětskou touhou.

Kuchyň i „party prostor“

Brit Colin Furze si pod svou zahradní kůlnou vytvořil bunkr a aby se do něj dostal, vždy nadzvedne starý koberec, čímž odhalí skrytou dutinu, po níž vede schodiště do nejneuvěřitelnější místnosti. Tajný bunkr je mimo jiné vybaven kuchyní, jídlem, bicí soupravou a televizí, a tak Furze představu zavření v temné místnosti pod zemí rozhodně zatraktivnil.

Bunkr, který je pokrytý 16 metry krychlovými betonu, je plně funkční. Jeho stavba muži s pomocí přítelkyně trvala dva měsíce. Je to kovová krabice v díře – pokud umíte svařovat a řezat kousky kovu, můžete ji vyrobit – samotná mechanika je docela jednoduchá, ale je to obrovský projekt,“ uvedl Colin v rozhovoru.

Postavit ho byl opravdový sen

Vynálezce, který má na YouTube téměř 1,7 milionu odběratelů svých videí, stojí za celou řadou neobvyklých výtvorů, jako je vystřelovací postel, vysavačové boty nebo „nejrychlejší kočárek na světě“. „Tenhle bunkr je taková moje dospělácká verze toho, co jsem jako dítě dělal v lomu nedaleko místa, kde jsem bydlel,“ prohlásil.

garáž
Fotografie: Freepik

Instalatér, který se stal filmařem, řekl, že své partnerce, jež čeká druhé dítě, pohrozil, že bude bydlet v bunkru, pokud jejich dítě nebude spát celou noc. Lidé mají nápady, ale nemají čas je realizovat, a proto přicházím já,“ dodal Colin, který sám sebe označuje za „nejslavnějšího vynálezce, o němž jste nikdy neslyšeli“.

Má své fanoušky

Zdá se, že tento bizarní projekt zaujal mnoho lidí, protože video bylo během několika dní zhlédnuto více než pět milionkrát. Colinu Furzovi rozhodně nemůžete upřít, že je dobře připraven, pokud dojde k nějaké katastrofě. Ale zajímalo by nás, zda tam stráví nějaký čas, i když planetu nenapadnou mimozemšťané nebo zombie.

Zdroj: Readersheds

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*