Jak postavit zahradní domek + videonávod

I když venku panuje zima a do teplotě příjemnějšího jara je ještě daleko, začíná si spousta lidí s dřímající kreativní dušičkou pohrávat s otázkou, jak postavit zahradní domek. Možná i vám na zahradě chybí místečko k ukládání nářadí a dalších pomůcek, které schováváte do sklepa. Manipulace s nimi je pak o to složitější, když pro každou věc musíte několikrát běhat do sklepa a zpátky. Zahradní domeček má hned několik využití a každý si tak najde alespoň jeden důvod, proč si jej na svém pozemku postavit. Jste-li alespoň trochu zruční a nevadí vám ohánět se kladívkem s hřebíky v puse, pak si nenechte ujít dnešní článek a v něm i videonávod, jak postavit zahradní domek. Věřte nebo ne, ale není to nic složitého!

Když kutil vezme do ruky kladivo

Nemusíte být zrovna mistr tesař, abyste zvládli postavit zahradní domek. Pro jeho stavbu vám postačí bodové základy, na které se položí konstrukční hranoly. Důležité je myslet na vodorovnost, takže by vám u tohoto úkolu neměla chybět pomůcka v podobě vodováhy. Použít můžete zemní vruty pro lepší stabilitu domečku. Ideální je postavit domek nad zemí, aby domeček zespoda neplesnivěl.

Jak postavit zahraní domek – videonávod

Video: youtube.com

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]