Odhalte svůj pravý charakter. Stačí jenom říci, co vidíte na tomto obrazu jako první

Každý chce nahlédnout do svého nitra a zjistit, jaký doopravdy je. vy to můžete udělat. Stačí říci, jaký obrázek vidíte jako první. Stačí se zadívat na tento rozmanitý obraz a říci, co v něm vidíte. Je zde několik různých motivů, které určitě přitáhnou vaši pozornost. Důležité je nepřemýšlet o tom, zda zvolit ten, či jiný. Řekněte takový, který jste viděli jako první a který hned od prvního pohledu přitáhl vaši pozornost. Máte? Potom o sobě na základě vaší volby můžete odhalit opravdu velmi zajímavé věci. Jaké konkrétně?

Kniha

Je vaší volnou kniha? Potom jste osobou, která vyniká nejenom velmi dobrou inteligencí, ale jste i osobou, která vyniká celkem dobrou intuicí. To je vaše přednost. Lidé za vámi velmi často chodí pro radu, kterou jim ochotně dáváte. Ve svém životě se nebojíte doslova žádných výzev a velmi rádi zkoušíte nové věci. Právě díky svým znalostem a schopnostem poradit máte kolem sebe stále mnoho lidí, kteří se vás na něco ptají. Nebojte se některé z nich odmítnout. Můžete si odpočinout a uvolnit svou mysl. Jinak hrozí únava i vyhoření.

Růže

Kdo ji zvolil, ten věří na pravou lásku a právě ta má v jeho životě velmi významnou a také velmi důležitou roli. Máte rádi klidné partnerské soužití, ale i pohodlí, stejně jako klid duše. Nechcete být středem pozornosti a velká společnost vás neláká. Mnohdy uděláte vše proto, abyste udělali radost někomu ve svém okolí. Pozor však na to, že někteří mohou vaši laskavost až zneužívat. Rozlišujte kdy člověk potřebuje nezištnou pomoc a kdy vás chce jenom využít.

Kříž

I když jste osobou, které primárně záleží hlavně na sobě, tak když najdete toho pravého nebo tu pravou, získá vaše srdce. Vaší velkou předností je také vysoká inteligence, stejně jako vaše loajalita. Často se však musíte velmi ovládat, abyste neprojevili své pravé emoce, které mohou být negativní a které tak držíte v sobě. Tam se může ukrývat i umělecký talent. Pamatujte, že někdy je na místě nepotlačovat emoce a pustit je ven. I když pravda někdy bolí, je to lepší, než když ze sebe budete dělat něco nebo někoho, čím nejste.

Balonky

Jsou úplně nahoře. Pokud jsou tím, co jste viděli jako první, lze vás považovat za velkého optimistu se svobodnými myšlenkami. Mnohdy necháte jenom svou mysl, aby rozhodovala o tom, co se s vámi bude dít. Právě vaše svobodomyslnost může být problémem při uznávání autorit, ale také v případném osobním vztahu. Někteří lidé vás mohou vnímat také jako snílka. Pokud začnete trochu fungovat i z praktické stránky, rozhodně to nebude na škodu. Právě naopak.

Srdce

Co o vás říká? Že hledáte lásku a uděláte všechno na světě, aby se vám povedlo ji najít Jste člověkem, který věří jak na lásku, tak i na laskavost a na to, že ve vašem životě vše skončí jenom dobrem. Nechcete mít nepřátele a chcete, aby lidé kolem vás byli šťastni. Pokud vám někdo něco provede, většinou mu dovedete odpustit. Pozor však na přílišné snění. Svět není dokonalý a vše nekončí dobrem, jako v pohádkách ve kterých žijete. Začněte být lehkým realistou a dejte si pozor, aby se někdo nerozhodl využít vaší velké důvěřivosti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]