Pár snadných triků, jak proměnit své oblečení v univerzální

Pokud nemáte dost odvahy svádět boj s nůžkami nebo je vám prostě jen líto střihat do trička přináším pár dobrých nápadů. Z nátělníku, který má dlouhý rukáv, lze během okamžiku udělat romantická mini sukýnka. Prostě si jí jen stáhnete do pasu a rukávy zavážete na mašli. Hotovo a můžete vyrazit v nové sukýnce ven, třeba někam na párty.

Tričko s krátkým rukávem

Také tričko s krátkým rukávem lze využít, jako sukni. Tahle však na rozdíl od první varianty bude spíše sportovní. Rukávy jednoduše prostrčíte do rubu a vzniknou kapesní otvory. Pokud jste trochu šikovnější s ovládáním jehly a nitě, můžete rukávy na koncích sešít. Kapsy tak nebudou mít díru a budou použitelné. Klidně si můžete přes okraj ještě zavázat nějaký šátek nebo použít sportovní opasek.

Šaty z košile

Momentálním hitem v dámské módě jsou prvky zasahující z pánské módy. Jedním z takových hitů, jsou například košilové šaty. U tohoto nápadu je však potřeba použití nůžek, jehly a nití. Nicméně jedná se skutečně o drobný krejčovský zásah a mnohé z vás ho hravě zvládnou. Jednoduše ustřihněte horní ramenní část těsně nad prsy a okraj začistěte – navlečte gumičku či šňůrku na stažení a máte hotovo. Ještě můžete košili lehce zúžit nebo opatřit páskem.

Krásné plážové šaty ze šátku

Protože ještě léto nekončí a někteří mají teprve dovolenou před sebou, přináším nápad, jak rychle a jednoduše vyrobit pomocí náramku a uzlíků z dlouhého šátku úžasné šaty či tuniku. Při prvním pohledu nikoho nenapadne, že se jedná o pouhý šátek. Vlastně ani nemusíte nikam cestovat. Takové sexy šaty se vám mohou hodit na jakoukoliv letní párty a nemusíte být nikde u moře. Jeden šátek a nespočet variací.

Obrázek: pixabay