Vzala do ruky podprsenku a nůžky. Kamarádky se zděsily z toho, co se bude dít

Fotografie: Depositphotos

Speciálním typem spodního prádla, které nosí ženy, je podprsenka. HeyRayLee se rozhodla v jednom ze svých videí tento kus oblečení vzít a rozstříhat jej. 

HeyRayLee je umělecké jméno, které na svém profilu používá youtuberka. Ta se zaměřuje převážně na dámské publikum a ve svých videích ženám radí. Jedna z těchto rad se týká také dámské podprsenky. Ve videu přináší jednoduchý návod, jak si sama doma vyrobit podprsenku, která nebude vidět v šatech odhalujících záda.

Jedním z módních faux pas je odhalená podprsenka

Šaty, které odhalují ženská záda, jsou nejen velmi populární, ale také sexy. Bohužel, často se stává, že doma nemáme vhodnou podprsenku, která k těmto šatům patří. Snadno se tak můžeme dopustit módního přestřelku, který jednoduše vypadá tak, že nám na odhalené části zad je vidět také podprsenka. Díky jednoduchému triku si s tímto problémem ale můžeme snadno poradit.

Právě se způsobem, jak tento problém vyřešit, přišla youtuberka v jednom ze svých videí. Na úpravu podprsenky je potřeba vzít si nůžky a také špendlíky. Nejprve je zapotřebí z podprsenky ustřihnout ramínka a to přímo v části, která končí na našich zádech. Následně odstřihneme celou část podprsenky tak, že nám zůstanou jen košíčky.

Ze staré podprsenky si během pár minut vytvoříme novou

Stejný postup zopakujeme i na druhé straně podprsenky. Díky tomu nám zůstanou dva košíčky spolu s částí, kterou následně přišijeme. Původní ramínka si připevníme do spodní části košíčků. Je zapotřebí si toto místo nejprve správně najít, toho docílíme za pomoci špendlíku. Vzhledem k tomu, že jsou velmi ostré, je dobré pracovat opatrně.

Jakmile máme nalezené to správné místo, kam ramínka přichytit tak, aby nám podprsenka seděla, není nic jednoduššího než  obě ramínka přišít. Díky tomu nám vznikne nová podprsenka bez ramínek, která je ideálním doplňkem pod šaty s holými zády. Díky tomu máme jistotu, že se nedopustíme žádné společenské katastrofy.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]