Odbornice na spodní prádlo ve videu ukazuje, jak si správně oblékat podprsenku, aby vydržela co nejdéle

Fotografie: Steifer / Creative Commons / Attribution 2.0

I když by se mohlo zdát, že nošení podprsenky není žádná věda, mnoho žen při tom dělá velké chyby. Snažte se proto držet těchto rad, jak ji nosit správně.

Podprsenky patří mezi běžně dostupné spodní prádlo, které nosí téměř každá žena. Nošením podprsenky se ženy mohou vyhnout bolesti zad nebo bolesti prsou. Toto spodní prádlo nosí téměř každá dáma, ale jen málokterá ví, jak ho správně oblékat. Při správném postupu může podprsenka vydržet mnohem déle a nemusíte tak často utrácet za nové spodní prádlo.

I výběr podprsenky není jednoduchý

Pokud byste si zašly do obchodu a chtěly si vybrat nové spodní prádlo, nebudete to mít příliš jednoduché, jestliže nevíte, jak správně vybírat. V první řadě je potřeba, abyste se správně změřily krejčovským metrem, a poté se vám bude lépe vybírat velikost, po které máte sáhnout.

Při zkoušení je důležité, aby vás nikde netlačila, nebo neškrtila. Téměř byste ani neměly cítit, že na sobě nějakou podprsenku máte. Jakmile zvednete ruce nahoru, podprsenka by se neměla skoro hnout a její obvod by vám měl hezky přiléhat k tělu. Když byste do obvodu podprsenky zvládly dát i celou pěst, máte vybraný příliš velký obvod.

Jak si oblékat podprsenku

Když už budete mít koupenou hezkou, kvalitní a pěkně padnoucí podprsenku, jistě budete rády, jestliže vám bude dlouho sloužit. Toho můžete docílit nejen dobrou péčí a šetrným praním, ale také tím, že ji budete správně oblékat. První pravidlo zní – toto spodní prádlo nikdy nekruťte kolem těla, když si ho chcete zapnout vepředu pod prsy. Naučte se proto zapínat podprsenku za zády.

@janiceroselingerie How do you put your bra on? Preserve the life of your bra by putting it on correctly. #janiceroselingerie #fyp #professionalbrafitter #brafittingtips #bratok #braexpert ♬ original sound – Janice Rose Lingerie

Zapomeňte na oblékání přes hlavu

Některé ženy problém se zapínáním řeší tak, že si podprsenku zapnou ještě před tím, než si ji obléknou. Poté ji pouze přetáhnou přes hlavu, jako kdyby si oblékaly tričko. Dáma jménem Kelly pracuje již delší dobu v obchodě se spodním prádlem a ženám se snaží vždy poradit, jak se o podprsenku starat.

Kelly proto žádá všechny dámy, aby si podprsenku oblékaly klasickým způsobem, tedy tak, že si nejprve navléknou ramínka, poté i zbytek podprsenky, a nakonec si zapnou za zády zapínání. Pro mnohé ženy to bude nejspíše těžké se to naučit, ale jistě to zvládnou stejně jako ostatní, které to takto již praktikují.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*