Žena už měla dost toho, že lidé parkovali na jejím místě. Před jejich auto nasypala 180 kg štěrku a přiložila lopatičku se vzkazem

Fotografie: Syced / Creative Commons / Attribution 2.0

Paní Julii neustále obtěžovali cizí lidé, kteří parkovali na jejím místě. Už nevěděla, co má dělat, ale naštěstí dostala velmi dobrý nápad.

Když si člověk zaplatí parkovací místo, očekává, že mu na něm nikdy nikdo nebude parkovat. Zkrátka by to tak mělo být, každý by si měl zaplatit svoje. Julie doufala, že to tak také bude mít, ale bohužel jí na jejím místě neustále někdo parkoval. Už nevěděla, co s tím má dělat, ale jednoho dne ji napadl opravdu skvělý nápad. Podívejte se, co vymyslela.

Měla obrovskou prosbu

Julie, která žije poblíž železniční stanice v Crowborough ve východním Sussexu v Anglii, si objednala štěrkování své příjezdové cesty, když tam znovu objevila špatně zaparkované auto. To totiž znamenalo, že štěrkování cesty nemohlo být správně provedeno, protože na cestě byla překážka. Ale Julie měla nápad.

Požádala společnost, která měla příjezdovou cestu štěrkovat, aby před cizí zaparkované auto vysypala velký pytel štěrku vážící cirka 180 kg. Na místě potom nechala malou lopatičku a vzkaz: „Po konzultaci s veřejností bylo rozhodnulo, že vám bude umožněno prokopat si cestu na svobodu. Musíte si ale dát pozor na bezpečnostní kameru nad příjezdovou cestou. Nemá ráda, když se člověk při práci neusmívá. Takže nahoďte úsměv.“

Trvalo to dlouhé dva dny

Když se majitel vozu vrátil po dlouhém pracovním dnu, byl opravdu překvapený. Ženě se omluvil tím, že chtěl zaparkovat u svého kamaráda, ale nějak nenašel, kde bydlí. Trvalo mu dlouhé dva dny, než byl schopen se svým vozem odjet. Přitom stále tvrdil, že zde zaparkoval omylem a byl zmatený. Pravdou ale je, že v poslední době jsou lidé často líní udělat jen pár kroků navíc, nebo utratit pár drobných za parkování na veřejném parkovišti. A takových lidí už zde bylo tolik, že na to Julie zkrátka již neměla nervy.

Zdroj: Mirror