Úžasný taneční pár, který vystoupil na jedné ze soutěží a svým představením si všechny získal

Různé taneční soutěže jsou populární po celém světě. Nejenom z pohledu účasti z řad tanečních párů, ale také z pohledu diváků, kteří mohou vidět známé tance ve zcela jedinečném podání. Aby mohlo být rozhodnuto o tom nejlepším páru, nesmí chybět také odborná porota. Tu zaujal tento pár už tím, jaké šaty si žena na taneční soutěž vzala. Nutno říci, že byly celkem odvážné. Všichni tak byli plni očekávání, zda jimi pouze nechce zamaskovat to, že tanec nebude dokonalý.

Když začali tanec, bylo to něco jedinečného

Stačilo pár pohybů a bylo jasné, že tento pár tančit skutečně umí a že může být adeptem na vítěze. Pokud pár vteřin před tím zaujaly šaty tanečnice, nyní zaujal pár jako celek. Přesné kroky, dokonalé pohyby, emoce a jedinečná sladěnost. Něco takového se v tanečních soutěžích hodně dlouho neobjevilo. Bylo vidět, že tento pár si dal na choreografii záležet. A musel také tvrdě trénovat, aby byl výsledek takto unikátní.

Skvělá volba tance

Unikátní byla také volba jejich tance. Nebyla to klasický rumba, jelikož šlo o její odnož, která je označená jako guaganco. Ta pochází z ostrova Kuba, kde se jedná o druh tance, který je charakteristický tím, že při něm muž doslova svádí ženu. Předvést ho na tanečním parketě před diváky a porotou je něco, co dokáže vzbudit emoce. Vzhledem k charakteru tance bylo jasné, proč si žena vzala také své odvážné šaty. K oné nespoutanosti a vášni se hodily jako nic jiného.

Podívejte se na jejich vystoupení

Zajímá vás, co měla žena na sobě a jak tanec guaganco v jejich podání vypadal? Pokud ano, není nic jednoduššího, než si prohlédnout video. Poté budete jistě nadšeni stejně jako my. Dáte nám za pravdu v tom, že tento pár si zaslouží vítězství? My myslíme, že ano. Už jenom proto, že to nejsou žádní nováčci, ale profesionální pár z Ukrajiny, který sbírá ocenění nejenom na domovské půdě, ale sbírá je také v zahraničí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]