Popelář našel ve svém autě malého pejska, vytáhl ho z odpadků a zachránil mu život. Někdo ho chtěl pohřbít zaživa

Fotografie: iStock

Bohužel se až moc často stává, že popeláři najdou v odpadcích vyhozená malá štěňátka nebo koťátka. Je to špatné, ale je to tak.

Popeláři při své práci často narazí na zvířata, která nešťastnou náhodou skončila v odpadcích. A vlastně ani nezáleží na tom, jestli tam zvířata přišla, protože hledala potravu, nebo je tam někdo bezohledně vyhodil. Popeláři zkrátka mohou zachránit mnoho životů, když si těchto zvířátek všimnou. A to stejné udělal i tento muž.

Nikdo neví, proč byl pes v odpadcích

K incidentu došlo dne 19. května brzy ráno. Popelář vykonával svoji práci v autě, když si najednou uvědomil, že zezadu vychází nějaké zvuky. K jeho překvapení to byl malý bílý pejsek. Není známo, jak skončil v odpadkovém koši. Pes musel prožívat opravdu hrozné chvíle, protože popelář s ním odjel až na skládku.

Fotografie: Pexels

Tento pejsek si toho prošel hodně, ale mnohem horší by bylo, kdyby si ho tento muž nevšiml. To by totiž skončil v lisu na odpadky. Pejsek byl naštěstí v dobrém stavu a tato záležitost se nadále vyšetřuje. Zatím ho nedali k adopci, dokud se vše nevyřeší, nechá si ho jedna společnost na ochranu zvířat.

Mnoho lidí by ho chtělo

Mnoho otázek je stále ještě nezodpovězených, ale všichni se můžou shodnout na tom, že tento řidič je skutečný hrdina. Nebýt ho, už by tu pejsek nebyl a prožil by si strašlivou smrt. Pejsek je opravdu krásný, a tak není divu, že o něj má hodně lidí zájem, jenže zatím se vůbec neví, čí kdysi byl a proč skončil v odpadcích. A také si ho všichni zamilovali, protože je to opravdové zlatíčko. Je třeba tomuto popeláři poděkovat, že ho zachránil.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]