Poslala balonek se vzkazem zesnulému otci. Přišly jí stovky odpovědí

ženy na hřbitově
Fotografie: Freepik

16letá dívka se jen těžko vyrovnává s náhlou smrtí svého otce. Aby si trochu ulevila, napsala na balónek vzkaz a vypustila ho k nebi. O pár dní později zůstala v šoku.

Ztráta rodiče je pro dítě vždy bolestná a často není jednoduché se s ní vyrovnat. Teenagerka si však našla zajímavý způsob, jak se svým mrtvým tatínkem komunikovat. Každý rok mu na výročí poslala k nebi balónek se vzkazem. Tentokrát ho požádala, aby jí dal nějaké znamení, že tam opravdu je a myslí na ni. A zdá se, že to fungovalo.

„Moc mi chybíš,“ napsala tátovi

Ashlynn Marracino z Whittier v Kalifornii oplakává svého otce již několik let. Ten zemřel náhle a nečekaně na mozkové aneurysma, když jí bylo 8 let. Každý rok 6. ledna mu posílá k nebi vzkaz v podobě balonku. Na něj napíše vše, co ji trápí, i to, jak jí tatínek chybí. Pak se dívá, jak balonek stoupá k nebi, a vždy cítí zvláštní úlevu.

Tentokrát koupila balónek ve tvaru stříbrné hvězdy a mimo jiné na něj napsala: „Drahý tati, tolik jsi mi chyběl a chybíš mi. A miluji tě a chybíš mi jako blázen. Softball hraju již 11 let. Věříš tomu? Doufám, že jsi to byl ty, kdo mi pomohl s těmi homerany. Nelíbí se mi, že tě ve svém životě nemám. To není fér. Dej mi prosím znamení. Jen mi něco řekni, že jsi tam. Moc mi chybíš a chci tě zpátky.“

Balonek doletěl přes 700 km

Zatímco dříve se nikdy nic nestalo, tentokrát, když v dopise požádala tatínka o znamení, se něco změnilo. Její balonek totiž doputovala 700 km daleko a spadl na zem, na parkoviště před jedním motorestem. Nějaký zákazník vyfouklou hvězdu zvedl a odnesl ji servírce do restaurace. Když společně četli dívčin vzkaz mrtvému otci, měli slzy v očích. Lise Swisley, majitelce restaurace, nedal dopis od mladé dívky spát, a protože se na něm podepsala celým jménem, nebyl pro ni takový problém ji najít.

balonek ve tvaru hvězdy
Fotografie: Freepik

Lisa, jež právě doposlouchala audioknihu Pět lidí, které potkáte v nebi, věří, že se to mělo stát. „Poselství pro mě bylo, že můžete ovlivnit život lidí tím, že budete dělat malé věci,­“ řekla. „Měla jsem pocit, jako by se ke mně balón dostal z nějakého důvodu.“ A tak na jedné facebookové stránce zveřejnila tento zajímavý nález a poprosila ostatní, aby Ashlynn poslali nějaké vzkazy, aby věděla, že jí lidé v její ztrátě podporují.

Ashlynn věří, že to je znamení od tatínka

Lidé opravdu začali posílat mnoho povzbudivých vzkazů a mnoho z nich bylo i těch, kteří si sami prošli ztrátou rodiče, a tak Ashlynn radili, jak se má s tatínkovým odchodem vyrovnat. Neskončilo to však jen u vzkazů. K Lise domů začaly chodit i nejrůznější dárky a drobnosti. Za pár dnů se jich nahromadilo opravdu mnoho od lidí z celé země. Lisa pak všechny dárečky zabalila a poslala je Ashlynn.

Ta málem upadla do mdlob, když viděla, kolik lidí na ni myslelo a její příběh jim nebyl lhostejný. Sama pevně věří, že právě toto je znamení, kterým jí otec dává najevo, že tu stále je. „Všechna tato podpora, již dostává, je prostě úžasná. Možná můžeme dát naději i některým dalším lidem… Budou vědět, že nás naši blízcí sledují,“ řekla Ashlynnina maminka. V každoroční tradici posílání balónků určitě bude i nadále pokračovat. A je zvědavá, co jí balónek poslaný do nebe zase přinese.

Zdroj: TheBlaze

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*