Poznejte, jaká je vaše temná stránka osobnosti. Stačí vybrat zvíře z obrázku

Každý je pyšný sám na sebe, když v něčem vyniká, nebo když něco umí lépe než ostatní. Je tu ale ještě temná stránka. Zjistit ale, jaká je, může být velice děsivé a spousta lidí se tomu může záměrně vyhýbat. Na druhou stranu, znát své slabiny znamená, že na nich můžete pracovat a s postupem času se jich zbavit. Takže nemějte strach sami ze sebe. vyberte si jedno ze zvířat, a přečtěte si, co je vaší nejtemnější stránkou.

Černá kočka

Kdo by byl rád, kdyby mu přes cestu přeběhla černá kočka? V každém z nás je trochu strachu, když spatří černou kočku. Možná je to tím, že právě toto zvíře je spojováno s černou magií. Někteří dokonce zacházejí tak daleko, že tvrdí, že černá kočka spojuje náš svět s tím posmrtným. Z toho naskakuje husí kůže. Černá kočka je symbolem pro tajemství, eleganci, pasivní sílu, nekonečno a také ticho. Pokud jste si takové zvíře vybrali, znamená to, že se vaše osobnost skládá ze dvou částí: projevujete se klidně a vyrovnaně, avšak jsou situace, kdy vypluje na povrch vaše divoká a vzpurná povaha.

Medvěd

Medvěd je symbolem pro silnou osobnost. Touha po moci vás silně zaslepuje, natolik se snažíte ovládat druhé, že neustále usilujete o to, mít nad nimi svou moc. Když se vám to podaří, svou pozici hodně využíváte.

Vrána

Černá vrána byla vždycky poslem špatných zpráv. Už jen pohled na tohoto ptáka budí respekt. Málokdo ale ví, že vrány jsou inteligentními a přizpůsobivými ptáky. Pokud jste si ze všech zvířat vybrali právě toto, pak umíte dobře skrýt své špatné vlastnosti. Umíte se dobře přizpůsobit a také přetvařovat – dokážete lidem říci vždycky jen to, co chtějí slyšet.

Vlk

Vlk vypadá jako nebezpečné zvíře. Je to tím, že patří mezi zvířata divoká a vytí vlků často nahání husí kůži. To je důvod, proč se vyskytuje v tolika hororových filmech. Vlci ale nepatří mezi zvířata, která se vyžívají ve vyvolávání svárů. Nikdy sami nezačnou boj. Agresivní jsou pouze tehdy, když je k tomu někdo vyprovokuje. Pokud jste si vybrali vlka, jste i vy v podstatě přátelský a nevinný člověk. Útočíte pouze v sebeobraně. Své přátele milujete a jste k nim loajální, avšak pokud vás zklamou, nedokážete jim odpustit.

Orel

Pokud jste si vybrali orla, pak ve svém podvědomí skrýváte něco děsivého. Nesnášíte, když vás někdo za zády pomlouvá a s takovými lidmi nemáte slitování. Útočíte pouze tehdy, když vám jde o něco opravdu důležitého.

Netopýr

Netopýra během dne nevidíme, visí vzhůru nohama. Jestliže jste si mezi všemi zvířaty vybrali právě netopýra, pak jste všestranná osobnost. Jste skeptičtí a nerespektujete sociální normy.

Černý panter

Černý panter je symbolem velké vnitřní síly. Pokud jste si jej vybrali, jste ochotni téměř vždycky ochraňovat svoje blízké, a to opravdu se vší silou. Jste vždy připraveni na brutální střet. Jakkoli jste přívětiví, někteří lidé se vás bojí.

Černá vdova

Ten, kdo si zvolil tohoto jedovatého pavouka, požírajícího svého partnera, má opravdu temnou osobnost. Nebojí se žádného protivníka, zvenku vypadáte klidní, ale umíte být velice krutí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]