Chystá se porodit trojčata. Najednou lékaři objeví na jednom z miminek něco zvláštního, šance 1 ku 200 milionům

zena
Fotografie: Pixabay

Narození trojčat bývá celkem zvláštní událostí. O to více zvláštní to bylo pro tuto ženu, jelikož jí těsně před porodem lékař sdělil velmi zajímavou zprávu.

Těhotenství je pro spoustu žen velice náročné období. Pro některé ženy je to o něco více náročnější v případě, že čekají více než jednoho potomka. Nejlepší odměnou za toto náročné období jsou pak pro ženy zdravá novorozeňata, která se narodí. Tato žena očekávala celkem 3 děti, což není úplně tradiční těhotenství. O to více vzácné vše bylo poté, co k ženě promluvil její lékař.

Žena čekala trojčata

Bylo to zhruba 13 týdnů, kdy se o trojčatech tato žena poprvé dozvěděla. Do té doby si myslela, že očekává pouze jednoho potomka. Až po ultrazvuku, na kterém byla v době, kdy byla 13 týdnů těhotná, jí její lékař oznámil, že bude mít celkem 3 potomky. Sám lékař ženě tvrdil, že za celou dobu své lékařské kariéry ještě nic takového nezažil. To ženě ještě více potvrdilo to, že se jedná opravdu o něco moc výjimečného.

Trojčata měla být jednovaječná

Na ultrazvuku, který žena podstoupila, bylo také velice zajímavé to, že se dle lékařů nejspíše jednalo o jednovaječná trojčata. V té době tomu ale nikdo moc nevěřil, jelikož jednovaječná trojčata jsou velice vzácná a tyto případy se prakticky nestávají. Všichni byli zmatení také ohledně pohlaví dětí, jelikož to pravděpodobně vypadalo na to, že žena očekává 2 holčičky a jednoho chlapečka.

Vše bylo nakonec jinak

Za dalších 9 týdnů podstoupila žena další kontrolu na ultrazvuku. Když od lékařů slyšela výsledky, byla poněkud šokována. Očekávala totiž 3 chlapečky a potvrdilo se také to, že to budou jednovaječná trojčata. I přes to, že s jejím partnerem již měli nakoupené dívčí oblečení, byli rodiče nadšení. Museli akorát dokoupit významnou část oblečení do jejich šatníku.

Žena brzy porodila

Lékaři byli z těchto zpráv šokováni stejně, jako tato žena. Její jednovaječná trojčata se narodila předčasně. Porod matka podstoupila v době, kdy byla těhotná 31 týdnů. Navzdory předčasnému porodu neprovázely tuto událost žádné komplikace a vše proběhlo hladce. Jak maminka, tak i její jednovaječná trojčata byla zdravá a bez jakýchkoliv komplikací. Všichni byli velice šťastní z toho, jak se trojčatům i jejich matce daří. Lékaři byli také velmi rádi za to, že mohli být svědky takto vzácného porodu, jelikož jednovaječná trojčata jsou opravdu velmi výjimečná.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]