Princ William v hovoru s válečným veteránem prozradil klíčové detaily ohledně nemocné princezny Kate

Fotografie: Depositphotos

Na oslavách výročí vylodění spojeneckých vojsk v Normandii se princ William setkal i s veterány. Jednomu z nich také odpověděl na dotaz ohledně princezny Kate.

Zatímco král Karel III. se už částečně vrátil ke svým povinnostem, princezna Kate zatím stále zůstává stranou. Podstupuje preventivní léčbu rakoviny a není zcela jasné, kdy ji veřejnost opět bude moci spatřit. Teď však mnohým svitla naděje. Jak uvádí TN, princ William totiž na právě probíhajících oslavách odpověděl na dotaz ohledně zdraví své manželky.

Válečný veterán se upřímně zeptal na Kate

Princezna Kate prozatím stále podstupuje preventivní léčbu rakoviny a veřejných akcí se neúčastní. Lidé ji naposledy mohli vidět na oficiálním vystoupení koncem loňského prosince. O jejím zdravotním stavu toho příliš nevíme. Z některých náznaků už však můžeme usuzovat, že by se jí mělo dařit dobře. V podobném duchu se teď vyjádřil i princ William, který nadějné vyhlídky svými slovy také potvrdil.

U příležitosti 80. výročí vylodění britských vojsk v Normandii totiž probíhají oslavy, kterých se zúčastnili i král Karel III. s královnou Camillou a princ William. Jeden z válečných veteránů se Williama v důvěrném rozhovoru zeptal na zdraví jeho manželky. „Chtěl jsem se vás zeptat, jestli se vaše žena cítí lépe?“ citoval jeho upřímnou otázku deník Express.

Experti prozradili, jak bude probíhat návrat princezny Kate na veřejnost

Nadějná slova všechny povzbudila

„Ano, moc ráda by tu dnes byla,“ odpověděl mu princ William. Jeho tón hlasu prozradil, že mu je líto, že tam s ním nemůže být. Záznam z tohoto rozhovoru pak rychle obletěl internet. William v něm také připomněl, že Katina babička sloužila za války v Bletchley, místě, které bylo zásadní pro vítězství spojenců ve druhé světové válce. Sídlila tu totiž Vládní kódová a šifrovací škola, pomocí jejíchž metod se podařilo rozluštit důležité vojenské kódy a šifry.

Všichni byli nesmírně potěšeni, že slyší dobré zprávy o zdravotním stavu Kate. Někteří rovněž spekulují, že by se možná mohla objevit již tuto sobotu, při závěrečném dni oslav králových narozenin. Na SvětěKreativity jsme informovali, že princezna Kate se možná chystá na veřejnost. Všichni tak s napětím očekávají, zda se objeví na balkoně Buckinghamského paláce při sledování tradičního přeletu stíhaček RAF.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*