Experti prozradili, jak bude probíhat návrat princezny Kate na veřejnost

Fotografie: Depositphotos

Princezna Kate se stále léčí z vážné nemoci a již několik měsíců se neukázala na veřejnosti. Jakmile se tak stane, odborníci se domnívají, že její role bude zcela jiná.

Princezna Kate se už před nějakou dobou stáhla z veřejného života a krátce poté oznámila, že bojuje se zákeřnou rakovinou. Od té doby se spekuluje o tom, jak probíhá její léčba, zdali je úspěšná a kdy se Kate bude moci opět naplno věnovat svým královským povinnostem. Její role se možná zcela změní.

Léčba probíhá úspěšně

Podle zdrojů USMagazine se princezna Kate zotavuje dobře. To je velice dobrá zpráva, v niž všichni doufali. Omezený pohyb na veřejnosti a setkávání s lidmi ovšem trvá, protože je náchylná k nemocem a může být ohrožena. Lidé si však pokládají ještě jednu otázku. Kdy se princezna Kate vrátí a jak její působení ve společnosti bude vypadat?

Odborníci na britskou královskou rodinu přehodnocují její královskou roli, která zřejmě po jejím návratu bude vypadat zcela odlišně než doposud. Má však spoustu času na přemýšlení. Ať už to bude s funkcí princezny Kate jakkoli, královský spisovatel Phil Dampier uvádí, že Kate bude po svém návratu do společnosti ještě za větší hvězdu, než bývala do chvíle, kdy se stáhla z veřejného život, jak píše deník TheSun.

Královna Camilla jen těžko zadržovala slzy. Král Karel III. během posledního projevu vyslovil vše

palác
Fotografie: Freepik

Její návrat bude potřeba komunikovat s veřejností

Nicméně expert Richard Fitzwilliams uvádí, že královská rodina by měla návrat princezny Kate dostatečně komunikovat s veřejností a vyvarovat se tak chyb z minulosti. Pokud již měsíce mlčí, dává prostor k nejrůznějším spekulacím, ke kterým už dříve došlo. O dalších podrobnostech o nemoci princezny Kate jsme již psali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*