Další rána pro britskou královskou rodinu: Mladší sestra krále Karla III. byla převezena do nemocnice

Fotografie: Depositphotos

Princezna Anna, mladší sestra krále Karla III., musela být vrtulníkem převezena do nemocnice po incidentu, který se udál na jejím sídle. Všichni doufají v její brzké uzdravení.

Britská královská rodina poslední měsíce zažívá těžké období. Od veřejného oznámení krále Karla III. a princezny Kate o boji se zákeřnou rakovinou nyní rodinou otřásla další zpráva. Princezna Anna, sestra krále Karla III., se ošklivě zranila a musela být vrtulníkem transportována do nemocnice. Všichni jí přejí brzké uzdravení.

Princeznu Annu zranil kůň

Britský server DailyMail informoval o nepříjemném zranění mladší sestry krále Karla III., princezny Anny. Incident se odehrál v jejím sídle, údajně ji měl kopnout kůň a přivodit jí otřes mozku. Pro princeznu přiletěl vrtulník a okamžitě ji transportoval do nemocnice, kde se jí dostalo řádného lékařského ošetření.

Král byl o události informován a společně s celou britskou královskou rodinou posílá své sestře do nemocnice srdečné pozdravy s přáním brzkého uzdravení. Všichni doufají, že se nejedná o nic vážného a princezna Anna bude opět brzy doma ve svém sídle v Gatcombe park. Otřes mozku by měl být dle Buckinghamského paláce jen lehký a zranění nijak vážná, jak uvádí Mirror.

Král Karel III. je naprosto zoufalý. Jeho vynucené rozhodnutí bude mít zásadní následky

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anne, Princess Royal (@anneprincessroyal)

Zůstává na pozorování v nemocnici

Zatím nejsou dostupné žádné bližší informace, ví se však, že princezna Anna prozatím zůstává v nemocnici na pozorování. Dle lékařů se jedná jen o prevenci. Očekávají, že se brzy plně zotaví. Příbuzní na ni s láskou myslí. O britské královské rodině jsme na SvětěKreativity v poslední době hojně informovali, především kvůli zdravotnímu stavu krále Karla III. a princezny Kate. Krále Karla III. však trápí i odloučení od Harryho dětí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*