Procházka do parku se proměnila v noční můru. To, co matka našla v listí, mohlo jejím dětem ublížit

Fotografie: Juandev / Creative Commons / Attribution 2.0

Tami Peterson, matka ze Spojených států, se rozhodla veřejně varovat ostatní rodiče po tom, co zažila děsivý incident během rodinného výletu do místního parku.

Na obvyklé procházce v parku narazila na něco, co ji šokovalo. Během toho, jak sledovala, že si její synové hrají a jezdí na kole, se zarazila. V hromadě listí, které se v parku nacházelo, zahlédla něco, co ji znepokojilo. Rozhodla se o tomto zážitku informovat i ostatní rodiče a to hlavně proto, aby je varovala.

Nečekaný objev v parku, kde má být pro děti bezpečno

Když si Tami se svými třemi syny užívala procházku v parku, náhodně objevila pod vrstvou uschlých listů velké množství špendlíků a připínáčků s ostrými konci směřujícími vzhůru, což představovalo vážné nebezpečí pro děti hrající si v okolí. Podle webu Newly tyto předměty představují extrémní nebezpečí hlavně pro děti, které jsou bosé.

Tami v reportáži, která byla zveřejněna také na stránce YouTube, popisuje, jak při sledování svých synů zpozorovala lesklé připínáčky. Viděla téměř 50 špendlíků, skoro všechny s konci směřujícími nahoru. Tato zkušenost ji hluboce znepokojila a vedla k dalšímu jednání. Bezprostředně po objevu Tami vyfotografovala nález a obrátila se na správce parku, aby s nimi sdílela svůj znepokojující objev.

Bezdomovec požádal dívku o horký čaj. Po zveřejnění videa pro něj lidé vybrali přes 9 milionů Kč

Zjistila, že se nejedná o první takové hlášení

Během konverzace se správci se dozvěděla, že byli již dříve informováni o přítomnosti žiletek v parku. Tento fakt posílil její podezření, že jehly byly v parku rozmístěny úmyslně, s cílem ublížit dětem. Nyní se Tami snaží zvýšit povědomí mezi ostatními rodiči a veřejností o potenciálních nebezpečích, která mohou na zdánlivě nevinných místech, jako jsou dětské hřiště, číhat.

V parku, kde si děti hrají, by mělo být bezpečí a klid. I rodiče by měli být v klidu, ale to již po této zkušenosti není možné. Tami vyzvala ostatní rodiče, aby byli více ostražití a důkladně si prohlíželi místa, kde se jejich děti hrají. Nejedná se o jedinou nepříjemnou zkušenost z prostředí, kde děti tráví čas. Čtenářům deníku SvětKreativity jsme nedávno ukázali nechutné snímky jídel, která děti dostávají v mateřské škole.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*