Reakce babičky na nečekaný dárek vás srazí na kolena. Slzy polykala i její vnučka

Fotografie: Freepik

Udělat radost svému bližnímu chce čas od času každý z vás. Když vnučka dávala babičce svůj dárek, jistě netušila, jak bouřlivou reakci u ní vyvolá.

Světem internetu se takřka rychlostí blesku rozšířilo video, které zachycuje reakci babičky na nečekaný dárek, který obdržela od své vnučky. V tajemné krabici se ukrývalo roztomilé štěně, které stařence vzalo doslova veškerá slova z úst. Její reakce je velmi dojemná a možná, že dožene k slzám i vás. Je za ní totiž mnohem více, než jen radost z vítaného dárku. Je za ní i poměrně dlouhý a smutný příběh, který má díky vnučce naštěstí šťastný konec.

Do života ženy zasáhla nečekaná ztráta

Alexandra Del Cima žije celý svůj život v Kalifornii, USA a velmi lpí na své rodině. O to více prožívala se svojí babičkou její zármutek, když jí v roce 2019 nečekaně a náhle uhynul milovaný člen rodiny – do té doby její poslední pes (jméno mazlíčka Alexandra neuvádí). Když se stařenka psychicky dostala z největšího šoku, začala uvažovat, jak prázdné místo ve svém životě zaplní. Rozhodla se proto, že požádá svoji rodinu o další štěně.

Fotografie: Freepik

Bohužel kvůli finanční situaci rodiny nebylo možné přání babičky ihned vyhovět. Žena tak zůstala ve svém domě osamocená po dobu několika měsíců a myšlenky na nového čtyřnohého přítele se téměř vzdala.

ž v lednu roku 2020 jí její nejbližší připravili životní překvapení. V tajemné kartonové krabici jí dle svých slov vraceli pouze některé z věcí potřebných pro pletení a háčkování (jako jsou jehlice, háčky, příze, apod.), avšak ta ukrývala mnohem větší překvapení.

Fotografie: Freepik

Reakce babičky se stala okamžitě virální

Babička si od své vnučky a dcery (obě ženy předávaly babičce dárek společně) převzala kartonovou krabici s poněkud nedůvěřivým výrazem. Její opatrnost podpořila právě Alexandra, která celou situaci natáčela na mobilní telefon.

Po chvíli váhání babička krabici opatrně otevřela. To, co v ní spatřila, jí vyrazilo dech. Na dece, která byla stočená na dně krabice, se krčilo devítitýdenní štěně křížence Maltézského psíka a Shih-tzu. Stařenka se nejprve začala smát, ale po chvíli se samým dojetím rozplakala.

Fotografie: Freepik

Její reakce, která vyjadřovala čiré štěstí, byla tak upřímná, že dojala i její nejbližší. Ti se proto rozhodli celou situaci sdílet prostřednictvím sociálních sítí.

Když se příběh dostal až do médií, nevyhnula se Alexandra otázce, kde vlastně pořídila ono štěně. Mladá žena odpověděla, že se štěňata nečekaně narodila fence její kamarády a ona neváhala ani minutu. Věděla, že lepší domov, než u své babičky pro jedno ze štěňat nenajde.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]