Rekonstrukce domu, žena změnila starou nemovitost k nepoznání

Každý má sen o dokonalém bydlení. Mnoho lidí koupí objekt, u kterého musí proběhnout rekonstrukce domu. Ale pozor, ne každá investice se musí vždy úplně vyplatit, a to především když kupujete něco velmi starého. V dnešním příběhu se budeme bavit o investici do velmi starého domu. Výsledek, který tato investice přinesla, dostal spoustu lidí do kolen a mnohým spadla doslova brada.

Jak to, že ten dům ještě stojí?

Renovace a rekonstrukce domu či bytu, nemusí být vždy úplně snadný úkol. Zejména pokud si kupujete starý dům, který vypadá velmi zchátrale. Při pohledu na něj vás jako první napadne otázka „Jak to, že ještě stojí?“, a budete se divit, proč ještě nespadl. Investoval by do něj jen blázen, protože by to byly naprosto vyhozené peníze. Oprava by stála hromadu peněz, a navíc by trvala nesmírně dlouho. Byla by tedy chyba, takový dům koupit.

Odrazovali ji, ale trvala na svém

Naprosto jiný přístup zvolila jedna žena, která je hlavní hrdinkou tohoto příběhu. Když jednoho krásného dne uviděla velmi starý a zchátralý dům, měla jasno. Musí ho koupit a zrenovovat. Všichni ji od tohoto nápadu odrazovali, ale žena si trvala na svém. Co ji na tomto domě tak přitahovalo? Viděla v něm něco velmi zvláštního a cítila sílu, kterou nelze popsat. Jednoduše věděla, že dělá správnou věc.

Dům tedy koupila a pustila se do rekonstrukce. Možná se budete divit, ale celková investice lehce přesáhla 18 tisíc dolarů, což je opravdu nízká částka na tak starý dům. I přesto, se ženě povedlo dům zrekonstruovat neuvěřitelným způsobem.

Investice, která se vyplatila

V první řadě u domu opravila exteriér a změnila tak vzhled celého domu, kterému dominovaly žluté dveře. Jakmile měla hotový vnějšek, pustila se do renovace interiérů. Opravila obývací pokoj, kuchyňský prostor, ložnici, dětský pokoj, a dokonce i terasu. Zvolila odstíny bílé a šedé barvy, které místy doplnila o doplněk se žlutou barvou, například polštářek. Interiér tak dokonale ladil s exteriérem. Práce to dalo dost, ale nakonec se to hezky zvládlo a výsledek je fantastický.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]