Rekonstrukce koupelny za pár korun. Stačil dobrý nápad a věci z bazaru

Tato zdařilá rekonstrukce koupelny ukazuje, že i s malým rozpočtem se dají dělat skutečné zázraky. Postačí jenom nápad a odhodlání. Výsledek bere dech a ukazuje na to, že i když nemáte dostatek peněz, můžete mít koupelnu kterou bude každý obdivovat. Podívejte se na video a přesvědčte se o tom, jak jednoduše lze dosáhnout skvělého výsledku.

I v malém prostoru jdou dělat zázraky

Velkým problémem mnoha bytů je malá koupelna. Týká se tento problém i vás? Nezoufejte, jelikož tato rekonstrukce koupelny ukazuje, co vše se dá udělat s malým prostorem. S takovým, který na první pohled opravdu vypadá celkem zašle. Jak můžete vidět na videu, tato koupelna už má něco za sebou a je to na jejím vzhledu znát. Rekonstrukce koupelny tak přišla doslova za 5 minut dvanáct. Podívejte se, co vše se změnilo.

Může stačit důkladný úklid a nová barva

Tato rekonstrukce koupelny je dokonalou ukázkou toho, co vše se dá změnit s minimem peněz. Často postačí pouze dokonalý úklid a třeba novou barevná výmalba. Nemusíte kupovat drahé nové obklady, když se dají doslova  zrenovovat ty stávající. Vyčistěte je od všech usazenin, vezměte do ruky váleček s barvou a uvidíte, jak dokonale budou opět vypadat.

Nákup z druhé ruky jako výhodná cesta k vybavení

Myslíte si, že musíte kupovat vše nové? Rozhodně nikoliv. Když je v plánu rekonstrukce koupelny, tak vám mohou postačit i věci, které koupíte z druhé ruky. Budete se divit, co lidé často vyhodí. Za pár korun koupíte kvalitní a designové kousky. Stačí jenom vědět, kam vyrazit.

Výsledek bere dech

Podívejte se na video níže a posuďte sami, jak se rekonstrukce koupelny povedla. Je třeba říci, že oproti stavu dříve je tento stav o několik levelů výše. A co je na tom nejlepší? Vše stálo doslova pár korun. Ideální inspirace pro toho, kdo chce i s omezeným rozpočtem dokonale bydlet. Není to nic složitého.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]