Řidička spatřila něco podivného na zábradlí vysokého mostu. Okamžitě zastavila a šla udělat nejodvážnější věc v životě

Fotografie: Depositphotos

Milovníci zvířat si přišli na své, když žena sdílela záchranu malého koťátka. Díky její pozornosti a velkému srdci se kotě dostalo do bezpečí a našlo laskavou majitelku.

Kamerový záznam z palubní desky jejího auta obletěl internet. Záchranu koťátka tak vidělo několik desítek milionů lidí. A záběry jsou opravdu strašidelné. Koťátko, které vystrašeně sedělo na vysokém mostě mohlo každou vteřinu spadnout. Přestože kočky pády z velkých výšek zvládají, tady se jednalo o vysoký most a pád z něj by kotě nemělo šanci přežít.

Opatrně se přibližovala ke kotěti, aby jej nevyplašila

Zachránkyně Nicole Toneyová, během polední přestávky v práci, jela svým autem přes nedaleký most. Ten měl na obou stranách betonové hrazení, vysoké asi 1,5 m. Nicole si najednou všimla tmavé skvrny na hrazení mostu a když projížděla kolem, málem se jí zastavilo srdce. Balancovalo tam malé kotě, které se mohlo kdykoliv zřítit dolů. Nicole se musela nejdříve otočit, aby se mohla ke kotěti vrátit a to nějak dobu trvalo. Doufala tedy, že tam kotě ještě stále bude.

Sama později uvedla, že jí bylo špatně od žaludku při představě, že by kotě spadlo dolů. Zastavila tedy auto několik metrů od něj, aby ho nevyplašila. Vystoupila a pomalou chůzí se ke koťátku přibližovala. Věděla, že se kotě může leknout a celá záchrana by byla na nic. Opatrně tedy dala ruku nad kotě a pak je rychle chytla za zátylek, aby ho znehybnila. To už věděla, že má vyhráno.

Kotě se ani nehnulo, jakoby tušilo, že se blíží jeho záchrana a nechalo se od cizí ženy vzít. Rychle ho popadla do náručí a namířila si to zpět do auta. Jakmile seděla v autě, neskutečně se jí ulevilo. Kotě je v bezpečí.

@nicoletoneyWhen I say I was so scared I almost puked….♬ original sound – Nicole Toney

Nakonec si malého odvážlivce nechali

Hned volala manželovi, aby mu řekla, co se právě stalo a jestli si mohou kotě nechat. Doma měli už pět psů a jednu kočku. Manžel jí řekl, ať kotě vezme domů, že si pak o tom později promluví. Na rozhovor však nikdy nedošlo a koťátko zůstalo u Nicole doma nadobro. Dali jí jméno Ducky, tedy kačenka a ta se rychle zabydlela v novém domově.

Manželé před pár lety přišli o jednu kočku a tak ta druhá zůstala bez kamarádky. Doufali tedy, že by Ducky mohla jejich kočce vynahradit ztracenou kamarádku. Dokonce je jejich ztracené kočce i hodně podobná. Dnes žije v rodině několik měsíců a na nové prostředí si dobře zvykla. Po tom, čím si prošla je stále ještě trochu plachá, ale Nicole věří, že se brzy otřepe a všem ještě ukáže svou pravou divokou tvář.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*