S dokonalými rty je líbání jako sen

Určitě mi dáte za pravdu, že polibek od suchých a drsných rtů není nic příjemného. Ke každodenní péči o svou pokožku by neměly být rty opomíjené. Úsměv je přece nejkrásnější a zároveň nejlevnější dárek, jaký můžeme věnovat.

Spousta žen si nepotrpí na pravidelný make-up a zdlouhavé líčení, avšak co s jistotou naleznete kabelce každé ženy je lesk či balzám na rty. Každá je chce mít hebké, krásné a pokud možno plné. Ne každému byly takové rty dány do vínku. Proto vás určitě nepřekvapí, že mnoho žen podstupuje zkrášlovací procedury v kosmetických lékařských centrech s jediným cílem: mít dokonalé rty. Dnes existuje celá škála způsobů jak zvětšit své rty.

Způsoby zvětšování rtů

Od maskérských triků kdy pomocí konturovací tužky, rtěnky, lesku a pudru získáte úžasné rty. Pohrát se dá s tvarem i šířkou. Avšak ani to nejlepší zafixování nebude trvat věčně. Dáte li si na oběd steak či jiné mastné jídlo můžete se s celou parádou rozloučit a nezbude než běžet na toaletu make-up upravit. Další metoda je použití rtěnek s patentovaným 3D komplexem a někdy může přivodit jemné brnění rtů. Další variantou jsou séra pro zvětšení rtů nebo dokonce vakuové pumpičky. Těmi si vtáhnete svá ústa a způsobíte podtlak v pravidelných intervalech a po nějakou dobu. Poslední jmenovaná varianta při nešetrném zacházení může způsobit modřiny, otoky a nejspíš to nebude moc komfortní způsob. Jako přínosnější možnost, která vydrží ze všech jmenovaných nejdéle je svěřit se skutečným odborníkům.

Výplňové implantáty

Ke zvětšení rtů touto metodou se v posledních letech ubírá spoustu žen a hlavně ty ve zralejším věku. Jde o atraktivní zkrášlující zákrok, který mimo zvětšení umí vyhladit vrásky v okolí rtů. Tento zákrok trvající zhruba půl hodiny se provádí při lokální anestezii. Takto zvětšené rty vám vydrží rok i déle.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net