Slepý zpěvák se dočkal ohromné pocty. Jeden z porotců ho poslal přímo do finále

Talentové soutěže jsou velkým hitem. Soupeří se v nich také ve zpěvu. Do jedné z nich se přihlásil i tento slepý zpěvák. Co na něho řekla porota? Nejprve byla překvapena tím, že se přihlásila osoba, která je postižená. To zároveň neznamenalo, že by ho hned odsoudili. Šanci má dostat každý a tak nechali mladého muže, aby zazpíval. Kodi Lee se ihned pustil do toho, co umí nejvíce. A v tu chvíli se stal nejenom miláčkem poroty, ale stal se také miláčkem diváků. Stačilo pár tónů a každý věděl, že tento muž má jedinečný talent.

Unikátní talent, který nemá obdoby

Když muž přišel na pódium, bylo jasné, že se nejedná o běžného soutěžícího. Kodi Lee totiž nepřišel sám, ale musela mu pomoci jeho matka. Když se pustil do rozhovoru s porotci, prozradil jim, že je slepý. Takto krutá k němu byla příroda. Ta mu však nadělila i jednu velkou kompenzaci. Pěvecký talent. Stačilo, aby zazpíval pár tónů a bylo jasné, že porota má před sebou zpěváka, který se rodí dost možná jenom jednou za sto let.

Talent už od dětství

Aktuálně má Kodi Lee 22 let. Jeho matka však potvrdila, že hudbu miluje od útlého věku. Vždy ji rád poslouchal a když začal mluvit, začal si písničky také zpívat. Nikdy však neměl odvahu vystupovat veřejně. To se nakonec změnilo a přihlásil se do čtrnácté řady talentové soutěže s názvem America’s Got Talent. Toto soutěž známe i z našich televizí, kde vystupují talenty z České republiky i Slovenska.

Zvolil si zajímavou píseň

Každý, kdo aktivně zpívá, ten potvrdí to, že základem úspěchu je také vhodně zvolená píseň. V tomto případě byl autorem Donny Hathaway. A právě od něho byl zvolen jeden z nejznámějších hitů, a to A Song For You. Když ho Kodi začal zpívat, bylo všem jasné, že tento slepý kluk má neskutečný talent. Po pár tónech celý sál jásal. A potom už si jenom vychutnával umění tohoto zpěváka.

Rovnou do finále

Byly to nejenom slova chvály a obdivu, které si mladík vyslechl. Najednou se stalo něco, co nikdo nečekal. Jeden z porotců věděl, že větší talent v soutěži už jenom těžko potká. A tak se zvedl a zmáčkl zlatý bzučák. V tu chvíli se vše rozzářilo, všude začaly padat konfety a Kodi Lee věděl, že míří přímo do finále.