Světem hýbe příběh muže, který se stará o nejmilovanější rostlinu své zesnulé ženy

Fotografie: Depositphotos

Není nic horšího, než když člověku zemře milovaná osoba. Někdy se ale snaží dát o sobě vědět prostřednictvím různých věcí.

Když zemře někdo z vašich blízkých, může být uklidňující myslet na to, že nějakým způsobem je nebožtík stále s vámi. Někdy si zkrátka přejete, aby vám dal nějaké znamení, že našel mír nebo že na vás neustále dohlíží. Frankie Allison o tomto nikdy nepřemýšlel, tedy až do té doby, než zemřela jeho milovaná manželka. Najednou se totiž v jeho obýváku začala dít zvláštní věc.

Případ začal v roce 1996

Nezáleží na tom, jestli věříte na nadpřirozeno nebo ne. Existují určité události, které jsou nevysvětlitelné. A to, co se stalo Frankiemu Allisonovi po smrti jeho manželky, je toho dobrým příkladem. Všechno to začalo v roce 1996. Byl zrovna Štědrý den a Frankieho manželka Maxine vyhrála rozhlasovou soutěž. Cenou nebylo nic jiného než tradiční vánoční růže. Maxine ji přinesla domů a od té doby se o ni s láskou starala.

Fotografie: Pixabay

Byly to smutné Vánoce

Maxine si ji ale stačila užít pouhé tři dny, než náhle dostala infarkt, po němž zemřela. Frankie byl naprosto zdrcený a nechtělo se mu dělat vůbec nic. Nejprve si myslel, že rostlinu vyhodí, protože se o žádnou květinu nikdy nestaral, ale v ten den, kdy ji chtěl vyhodit, si všiml něčeho velice zvláštního. Květina během několika dnů neuvěřitelným způsobem vyrostla.

Rostla stále víc a víc

Zvláštní na tom je, že tento druh rostliny obvykle neroste tak dlouho. Bývá totiž spíše sezónní záležitostí. A většina z nich nepřežije déle než jedno vánoční období. Ale květina, kterou měl Frankie, rostla stále stejně rychle a jeho to tak nějak uklidňovalo. Dokázal u ní sedět celé hodiny a dívat se na to, jak roste.

Frankie to viděl jako znamení a rozhodl se, že si rostlinu své manželky ponechá a bude se o ni starat. Ta nakonec nevydržela jen jedno období, ale roste dalších 19 let. A protože stále rostla, stala se gigantickou. Frankie věří tomu, že je to manželčin duch, díky němuž jeho rostlina stále zázračně kvete. Podívejte se na video, nebude se vám tomu chtít věřit.

Zdroj: CBC News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]